Қысымды арттыруға арналған өздігінен соратын сорғы станциясы SGJW75+24L, ШИМГЕ даңғылы (ҚЫТАЙ)

- Бар
- Коды:SGJW55+24L
83 300 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Автоматты тұрмыстық өздігінен соратын қысымды арттыру станциясы SGJW75+24L, Шим-ва даңғылы (Қытай) қатты бөлшектерсіз таза суды айдауға арналған.
Қатты бөлшектерсіз таза суды айдауға арналған
- ауыл шаруашылығы және суару үшін, қысымы жоғары, үй-жайлардың ішінде немесе сыртында орнатылады, онда атмосфералық әсерден қорғалады;
- өздігінен сору 8 метрге дейін, қоршаған ортаның максималды температурасы 40*С;
- айдалатын сұйықтықтың максималды температурасы 40*С дейін;
- максималды жұмыс қысымы 6 барға дейін;
- сорғы корпусы: шойын;
- мотор корпусы - алюминий;
- дөңгелек - жез;
- ротор білігі - тот баспайтын болат;
- беткі тығыздағыш: керамика - графит;
- қозғалтқыштың орамасы - мыс;
КЕПІЛДІК 2 ЖЫЛ!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 15.5 кг |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Максималды қысым | 41 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 550 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3.6 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| гидробактың көлемі | 24 л |
- Бағасы: 83 300 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап

