Қысымды арттыруға арналған сорғы станциясы SHIMGE ZPS-15-9-140 фитингтермен және электр сымымен бірге жеткізіледі

- Бар
- Коды:ZPS-15-9-140
33 200 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Автоматты қысымды арттыратын сорғы ZPS-15-9-140 фитингтермен және ашасы бар электр сымымен бірге жеткізіледі . Қуатты реттеу үшін айналу жиілігінің алдын ала орнатылған үш сатысы бар.
Тұрмыстық ағын суындағы қысымды автоматты түрде арттыру, күн жүйесіндегі қысымды арттыру, ыстық немесе суық су құбырындағы қысымды арттыру және т.б. Ылғалды ротордың арқасында қозғалтқыш қызып кетуден қорғалған.
- Сағат 3-6-9-12 позициясында білік терминалының қорабының көлденең орналасуымен монтаждау үшін қолдану
- Жүктемені бейімдеу үшін айналу жиілігінің алдын ала таңдалатын үш сатысы
- Сорғылар корпусындағы кілтке дейін практикалық толқындардың арқасында оңай және сенімді орнату.
- Ашасы бар жалғанған баудың арқасында жеңілдетілген электр қондырғысы.
- Блоктау токтарына төзімді қозғалтқыш.
- Тығыздағыштары бар фитингтер жиынтықта жеткізіледі
- Кепілдік 2 жыл!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Сорғы түрі | Су қысымын жоғарылату үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Максималды қысым | 9 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 120 Вт |
| Өткізу қабілеті | 1.6 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
- Бағасы: 33 200 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап


