Wester WRV (top) жылытуға арналған мембраналық бак 200л 10 бар Кеңейткіш бак

- Бар
- Коды:0-14-0180
170 800 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Wester компаниясының WRV сериялы мембраналық резервуарлары жабық контурлы жылыту жүйелеріндегі салқындатқыштың термиялық кеңеюін өтеуге арналған.
Жылу тасымалдағыш ретінде суды немесе концентрациясы 50%-ға дейінгі гликольдің сулы ерітіндісін пайдалануға рұқсат етіледі.
Техникалық сипаттамалар
Салқындатқыштың жұмыс температурасының диапазоны: -10...+100 0С.
Корпус материалы: Сыртқы эпоксидті полиэфирлі көміртекті болат
қызыл түсті жабынмен RAL 3020
Контрфланц материалы: Эпоксидті полиэфирлі жабыны бар көміртекті болат
қызыл түсті RAL 3020.
Мембрана материалы: EPDM.
Ниппель материалы: жез
Мембрана түрі: ауыстырылатын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wester |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 31.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 10 бар |
| Корпус материалы | Болат |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| Кеңейту багының көлемі | 200 л |
| бактың орналасуы | Тік (аяқтары бар) |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату әдісі | Еден |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Түсі | Қызыл |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Диаметрі | 580 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1 1/4" |
- Бағасы: 170 800 ₸




