Сумен жабдықтауға арналған мембраналық бак Wester WAV 150л 10 бар Гидроаккумулятор

- Бар
- Коды:0-14-1160
107 000 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Wester компаниясының WAV және WAO сериялы мембраналық резервуарлары жұмыс қысымын ұстап тұруға, су балғасынан қорғауға және сумен жабдықтаудағы, соның ішінде ауыз су жүйесіндегі сорғыны қосу және өшіру санын азайтуға және ыстық су жүйесіндегі судың температуралық кеңеюін өтеуге арналған. WAV сериялы мембраналық резервуарлар тігінен орнатуға арналған, WAO сериясы көлденең орнатуға арналған.
Салқындатқыштың жұмыс температурасының диапазоны: +1...+100 0С.
Максималды жұмыс қысымы: 10 бар.
Корпус материалы: Сырты эпоксидті полиэфирлі көміртекті болат.
көк түсті RAL 5015 қаптамасымен.
Контрфланц материалы: мырышпен қапталған көміртекті болат.
Мембрана материалы: EPDM.
Ниппель материалы: жез
Мембрана түрі: ауыстырылатын.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wester |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 22 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| гиидроаккумулятордың конструктивті орындалуы | Мембраналық |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 10 бар |
| Корпус материалы | Болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| гидроаккумулятордың орналасуы | Тік (аяқтары бар) |
| Орнату әдісі | Еден |
| Түсі | Көк |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Диаметрі | 495 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1" |
| Негізгі | |
| Бактың конструктивтік орындалуы | Цилиндр |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Кеңейту багының көлемі | 150 л |
| Резервуардың орналасуы | Тік (аяқтарымен) |
| Ауыстырылатын мембранамен | Иә |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
- Бағасы: 107 000 ₸




