Сумен жабдықтауға арналған мембраналық бак Wester WAO 50л 10 бар Гидроаккумулятор

- Бар
- Коды:0-14-0970
50 400 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Wester компаниясының WAV және WAO сериялы мембраналық резервуарлары жұмыс қысымын ұстап тұруға, су балғасынан қорғауға және сумен жабдықтаудағы, соның ішінде ауыз су жүйесіндегі сорғыны қосу және өшіру санын азайтуға және ыстық су жүйесіндегі судың температуралық кеңеюін өтеуге арналған. WAV сериялы мембраналық резервуарлар тігінен орнатуға арналған, WAO сериясы көлденең орнатуға арналған.
Салқындатқыштың жұмыс температурасының диапазоны: +1...+100 0С.
Максималды жұмыс қысымы: 10 бар.
Корпус материалы: Сырты эпоксидті полиэфирлі көміртекті болат.
көк түсті RAL 5015 қаптамасымен.
Контрфланц материалы: мырышпен қапталған көміртекті болат.
Мембрана материалы: EPDM.
Ниппель материалы: жез
Мембрана түрі: ауыстырылатын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wester |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 10 бар |
| Корпус материалы | Болат |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| Кеңейту багының көлемі | 50 л |
| бактың орналасуы | Көлденең (аяқтары бар) |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Орнату әдісі | Еден |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Түсі | Көк |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 370 мм |
| Диаметрі | 365 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1" |
- Бағасы: 50 400 ₸




