GRUNDFOS Sololift2 C-3 кәріздік сорғы қондырғысы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97775317
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Sololift2 C-3 – шаруашылық-тұрмыстық ағынды суларды (нәжіссіз) айдауға арналған шағын габаритті, толық жинақталған және монтаждауға дайын кәріздік сорғы қондырғысы. ағынды суларды ауырлық күшімен канализацияға жіберуге болмайтын жеке үйлердегі үй-жайлардан.
Sololift2 C-3 әдетте мыналар үшін қолданылады:
|
Sololift2 C-3 қол жуғыштың астына орнатуға жарамды немесе әсіресе қабырғалар мен кіріктірілген шкафтардың жанындағы құрылымдарда шектеулі кеңістікте орнатуға жарамды. Төмен қосу/өшіру деңгейлері тіпті душқа арналған науамен бірге пайдаланылса да жарамды.
Шағын кәріздік сорғы қондырғысы жабдықталған:
|
EN12050-2 стандартына сәйкес қондырғының құрылымы, бірегей қасиеттері бар, тез орнатылады, ұзақ қызмет етеді және оңай тазаланады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Ұзындығы | 498 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 341 мм |
| Су айнасына дейінгі тереңдік | 0 |
| Судың сапасы | Лас |
| Батырудың максималды тереңдігі | 0 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 75 |
| Максималды қысым | 8.5 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұмыс сұйықтығының ең төменгі температурасы | 0 |
| Желінің кернеуі | 220~240 жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.64 |
| Өткізу қабілеті | 11 |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жиілігі | 50 |
| Ені | 158 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

