Ұңғымалық сорғы 3" GRUNDFOS SQ3-55

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96510206
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Үш дюймдік суасты сорғыларының сериясы Grundfos SQ өнімділіктің кең ауқымын қамтамасыз етеді, бұл сіздің жеке талаптарыңызға сәйкес келетін үлгіні табуды жеңілдетеді.
SQ сорғылары диаметрі сорғының диаметрінен аспайтын ұңғымаға орнатуға болатын ықшам, үш дюймдік, көп сатылы, ортадан тепкіш сорғылар болып табылады. Кіріктірілген электронды компоненттер SQ сериялы сорғыларды орнатуды және пайдалануды айтарлықтай жеңілдетеді. Олар кез келген жағдайда сенімді сумен қамтамасыз етуге кепілдік береді.
Бұл сорғылар ықшам және оңай орнатылады, олар тұрақты магнитті қозғалтқыштармен жабдықталған, жоғары тиімділікті және 200 м-ге дейінгі қысымды қамтамасыз етеді.
Егер SQE сорғы Grundfos CU 301 басқару шкафына қосылған болса, онда бұл суды тұрақты қысыммен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Мақсаты
SQ/SQE сорғылары үздіксіз жұмыс істеуге де, үзіліссіз жұмыс істеуге де жарамды, бұл көптеген мақсаттарға сәйкес келеді:
- Жер асты суларын беру – жеке үйлер, шағын сумен жабдықтау жүйелері, шағын суару жүйелері;
- Сұйықтықты резервуарларға айдау;
- Қысымның артуы;
- Экологиялық шешімдер – қалпына келтіретін айдау немесе сынама алу;
- Гараждар мен жанармай құю станциялары.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары
- Құрғақ жүрістен қорғау;
- Жоғары тиімді тұрақты магнитті қозғалтқыш;
- Қалқымалы жұмыс дөңгелектерінің тозуға төзімділігі;
- Қысымның кенеттен көтерілуінен қорғау;
- Ағынның жоғары жылдамдығы;
- Жұмсақ іске қосу қозғалтқыштың тозуын азайтады;
- Жоғары және төмен кернеуден қорғау;
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау;
- Қызып кетуден қорғау.
SQE сорғыларының қосымша мүмкіндіктері
- Қозғалтқыштың ауыспалы айналу жиілігі (CU 301-ге қосылуымен);
- Екі жақты байланысты қамтамасыз ету үшін КО 301-ге қосылу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Сорғы түрі | Ұңғыма |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Максималды батыру тереңдігі | 70 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 72.3 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 1150 Вт |
| Өткізу қабілеті | 4.35 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 768 мм |
| Ұзындығы | 74 мм |
| Ені | 74 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP65 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

