GRUNDFOS KPBasic 300A ағынды суларға арналған суасты сорғысы

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96150016
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғылық сорғы Grundfos KP Basic 300A бұл ықшам, өңдеуге оңай портативті сорғы, сорғы Grundfos KP Basic 300A диаметрі 8 мм-ге дейінгі қатты емес қосындылары бар дренаждық ағынды суларды және ағынды суларды соруға арналған.
Сорғылық сорғы KP Basic 300A су деңгейі көтеріліп, төмендеген сайын сорғыны қосатын және өшіретін автоматты деңгей сенсорымен (қалқымалы) жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 4.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Айдалатын бөлшектердің диаметрі | 10 мм |
| Максималды батыру тереңдігі | 10 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Максималды қысым | 6.8 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 350 Вт |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP68 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Токтың жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

