GRUNDFOS MAGNA3 25-40 180 1x230V PN6/10 циркуляциялық сорғы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97924244
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
MAGNA3 25-40
MAGNA3 – Сорғыдан артық
Теңдесі жоқ тиімділікпен, кең ауқымды техникалық сипаттамалармен және кіріктірілген байланыс құралдарымен, функционалдылығымен MAGNA3 ғимараттар үшін жоғары тиімді жүйелерді жасайтын инженерлер мен мамандар үшін тамаша шешім болып табылады.
Grundfos ұсынған бұл мастер–класс сорғы жылыту және салқындату жүйелерінде де қолдануға өте ыңғайлы болады, бұл оны кез келген дерлік құрылыс нысаны үшін - ескі немесе жаңа үшін айқын таңдау жасайды.
MAGNA3 - тығыздалған роторы бар сорғы, яғни сорғы мен электр қозғалтқышы білік тығыздағышсыз және тығыздау үшін тек екі тығыздағышпен бір блокты құрайды. Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
Бір ғана бұрандасы бар инновациялық шланг қысқышы сорғы басының орнын оңай өзгертуге мүмкіндік береді.
MAGNA3 - техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін және толық пайдалану мерзімінің құны өте төмен сорғылар.
Сорғының сипаттамалары келесідей:
• басқару блогына кіріктірілген бақылаушы
• басқару блогында TFT-дисплейі бар басқару панелі
• басқару блогы қосымша CIM-модульдерге арналған
• кіріктірілген қысым мен температураның төмендеу датчигі
• шойыннан жасалған сорғы корпусы (үлгіге байланысты)
• көміртекті талшықпен арматураланған композициялық материалдан жасалған ротор қаптамасы
• тот баспайтын болаттан жасалған мойынтіректердің тірек дискісі және ротор қабығы
• алюминий қорытпасынан жасалған статор қаптамасы
• ауамен салқындатылатын қуатты электроника
MAGNA3 бір фазалы сорғы болып табылады.
Сипаттамалық ерекшеліктері:
• AUTOADAPT (автоматты түрде баптау).
• FLOWADAPT (ағынды реттеу) және FLOWLIMIT (ағынды шектеу) (сорғы функциясынан артық, себебі ол сорғы көбелек клапандарына қажеттілікті азайтады).
• Пропорционалды қысымды бақылау.
• Қысымды тұрақты бақылау.
• Температураны тұрақты бақылау.
• Тұрақты жұмыс режимінің қисығы.
• Жұмыстың максималды немесе минималды режимінің қисығы.
• Автоматты түнгі режим.
• Электр қозғалтқышының сыртқы қорғанысы қажет емес.
• Оқшаулағыш қаптамалар жылыту жүйелеріне арналған бір басты сорғылармен бірге жеткізіледі.
• Сұйықтықтың температурасы мен қоршаған ортаның температурасы бір-біріне тәуелді болмаған кезде температураның үлкен диапазоны.
Байланыс
MAGNA3 келесі интерфейстер арқылы байланысты қамтамасыз етеді:
• Grundfos сымсыз қашықтан ортақ шығысы (Grundfos GO Remote)
• CIM-модульдер арқылы далалық автобус байланысы
• сандық кірістер
• релелік шығулар
• аналогтық кіріс (сорғы функциясынан артық – жылу энергиясын есептегіш)
Электр қозғалтқышы және электронды контроллер
MAGNA3 4 полюсті, синхронды тұрақты магнитті электр қозғалтқышын (РМ-электр қозғалтқышы) қамтиды. Қозғалтқыштың бұл түрінің сипаттамалары кәдімгі индукциялық қысқа тұйықталған электр қозғалтқышымен салыстырғанда тиімділіктің жоғарылауы болып табылады.
Сорғының жылдамдығы кіріктірілген жиілік түрлендіргішінің көмегімен бақыланады.
Дифференциалды қысым мен температура сенсоры сорғыға біріктірілген.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | -10 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | CE,VDE,PCT |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-GJL-200 | |
| ASTM A48-200B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | PES 30%GF |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 1 1/2" |
| Рұқсат етілген қысым: | PN10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Тұтыну.қуатты.-P1: | 9 .. 56 Вт |
| Токтың максималды шығыны: | 0.09 .. 0.46 A |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таңбалау: | Grundfos Blueflux |
| Қуатты тұтыну класы (EEI): | 0.19 |
| Таза салмақ: | 4.81 келі |
| Толық салмақ: | 5.27 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,015 м3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

