GRUNDFOS MAGNA1 25-100 180 1x230V PN6/10 циркуляциялық сорғы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97924145
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
MAGNA1 25-100
MAGNA1 - сорғы параметрлерін қарапайым таңдаумен циркуляциялық сорғы
Тығыздалған роторы бар сорғы, яғни сорғы мен электр қозғалтқышы білік тығыздағышсыз және тығыздау үшін тек екі тығыздағышы бар бір блокты құрайды.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
Кәдеге жаратуға байланысты проблемаларды болдырмау үшін әртүрлі материалдарды мүмкіндігінше аз мөлшерде қолдануға үлкен мән берілді.
Сорғы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Толық пайдалану мерзімінің өте төмен шығындары.
Жылыту жүйелері
• Басты сорғы
• араластыру контурлары
• жылытылатын беттер
• ауаны баптау беттері.
MAGNA1 циркуляциялық сорғылары мыналарға арналған
айнымалылары бар жылыту жүйелеріндегі сұйықтықтардың айналымы
тұнбаны оңтайландыру қажет болғанда ағындармен
сорғының жұмыс режимі, осылайша энергия шығынын азайтады. Сорғылар жергілікті ыстық су жүйелеріне де жарамды.
Дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін мыналар маңызды
жүйе параметрлерінің ауқымы жұмыс ауқымында болды
сорғы.
Сорғы сонымен қатар жүйелер үшін жарамды
ыстық судың басымдығы, өйткені сыртқы сигнал мүмкін
сорғының жұмысына сәйкес дереу қоңырау шалыңыз
максималды қисық, мысалы, күн жылыту жүйелерінде.
Артықшылықтары
• Қауіпсіз таңдау.
• Оңай орнату.
• Энергияны аз тұтыну. Барлық MAGNA1 сорғылары EuP талаптарына сәйкес келеді.
• Сорғы параметрлерін көрсету үшін тоғыз жарық өрісі. Қысымның өзгеруінің үш пропорционалды қисығы, қысымның өзгеруінің үш тұрақты қисығы және жылдамдықтың үш тұрақты қисығы бар.
• Шудың төмен деңгейі.
• Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, ұзақ қызмет ету мерзімі.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | -10 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | CE,VDE,PCT |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-GJL-200 | |
| ASTM A48-200B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | PES 30%GF |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 1 1/2" |
| Рұқсат етілген қысым: | PN10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Тұтыну.қуатты.-P1: | 9 .. 176 Вт |
| Токтың максималды шығыны: | 0.09 .. 1.42 A |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таңбалау: | Grundfos Blueflux |
| Қуатты тұтыну класы (EEI): | 0.22 |
| Таза салмақ: | 4.38 кг |
| Толық салмақ: | 4.78 келі |
| Қаптама көлемі: | 0,012 м3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

