Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS ALPHA2 32-50 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97993204
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
ALPHA2 32-50 180
Тұрақты магнитті электр қозғалтқышы (ECM технологиясы) және VDI 2035 стандартына сәйкес таза жылытылатын суды айналдыру үшін жылдамдықты біркелкі реттеу арқылы өнімділікті автоматты түрде бейімдеу функциясы бар жоғары тиімді айналым сорғысы.
Сипаттамалары мен артықшылықтары:
• Параметрлермен тәжірибе жасаудың қажеті жоқ. AUTOADAPT функциясы автоматты түрде ең қолайлы параметрді таңдайды.
• Қосымша шығындар жоқ.
• Оқшаулағыш қаптамалар жылыту жүйелеріне арналған сорғылармен бірге жеткізіледі.
• Барлығы ваттпен нақты тұтынылатын энергияны немесе м3/сағ нақты тұтынуды көрсететін дисплейдің болуына байланысты бақыланады.
• Нарықтағы энергия тиімділігінің жоғары класы (EEI) есебінен электр энергиясын айтарлықтай үнемдеу.
• Қолданудың аса маңызды салалары үшін тот баспайтын болаттан жасалған корпустардағы сорғылар қолжетімді.
• Ғимараттардағы және ғимараттардың инженерлік жүйелеріндегі энергияны үнемдеудің неміс стандарттарына сәйкес келеді (Energieeinsparverordnung) – EnEV §14(3).
• Түнгі режимге автоматты түрде ауысу, бұл электр энергиясын тұтыну көлемін одан әрі азайтуға мүмкіндік береді.
• Бір түйме арқылы үш тұрақты қысым қисығы, үш пропорционалды қысым қисығы немесе үш тұрақты жылдамдық арасында таңдаудың жеңілдетілген механизмі.
• Жаңа ALPHA ашасы арқылы қарапайым электр қосылымы.
• Пайдалану ыңғайлылығы жоғарырақ, өйткені ALPHA2 қазір суық су жүйелерінде пайдалануға жарамды.
• Электродепозиция әдісімен сорғы корпусына қолданылатын қорғаныс жабынының болуына байланысты коррозияға байланысты проблемалардың болмауы.
• Орнату шығындарын азайту, себебі электр қозғалтқышы үшін сыртқы қорғаныс қажет емес.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | VDE,GS,CE |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-GJL-150 | |
| ASTM A48-150B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | PES 30%GF |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 2 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Тұтыну.қуатты.-P1: | 3 .. 26 Вт |
| Токтың максималды шығыны: | 0.04 .. 0.24 A |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Қуатты тұтыну класы (EEI): | 0.16 |
| Таза салмақ: | 2.18 келі |
| Толық салмақ: | 2.3 кг |
| Қаптама көлемі: | 0.004 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғыны орнату тәсілі | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

