Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS ALPHA2 L 32-60 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:95047566
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
ALPHA2 L 32-60 180
GRUNDFOS ALPHA2 L
Энергия тиімділігі бойынша "А" класты шағын циркуляциялық сорғылардың келесі буыны
ALPHA2 L - Grundfos жоғары сапалы циркуляциялық сорғылар тобының ең заманауи мүшесі.
ALPHA2 L көмегімен сіз сорғының күрделі параметрлері туралы енді ойламауыңыз мүмкін.
Жүйеге оңай қосылатын ALPHA2 L нарықтағы кез келген басқа "А" класты циркуляциялық сорғымен салыстырғанда сенімді және әлдеқайда ықшам.
Ықшам құрылым
Инновациялық дизайнының арқасында ALPHA2 L Grundfos компаниясының ең ықшам айналым сорғысы болып табылады. Электроника сорғы корпусына біріктірілген, сондықтан оны тіпті өте шектеулі кеңістікте де орнатуға болады.
"А" таңбасы
Жиілік түрлендіргішінің, тұрақты магниттік технологияның және ықшам статордың арқасында ALPHA2 L энергия тиімділігі шкаласы бойынша бірінші орында тұр. ALPHA2 L "D" класты циркуляциялық сорғыларға қарағанда 80%-ға аз электр энергиясын тұтынады.
Штепсельдік қосқыш ALPHA
Жақсы орнатылған, жиі қолданылатын АЛЬФА штепсельдік қосқышы берілген нарықтағы керемет жеңіл кабельдік қосылымды қамтамасыз ететін жалғыз қосқыш болып табылады.
Қарапайым басқару элементтері
Бір түймені басу арқылы басқарылады.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 2 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | VDE,GS,CE |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL 1020 | |
| ASTM A48-25 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Композициялық материал, PP |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 2 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Тұтыну.қуатты.-P1: | 5 .. 45 Вт |
| Токтың максималды шығыны: | 0.05 .. 0.38 A |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP42 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғыны орнату тәсілі | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

