Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS40-50 F 250

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:95906420
Жіберу 17 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UPS 40-50 F 250
Ылғалмен жұмыс істейтін электр қозғалтқышымен жабдықталған сорғы
ротормен және қорғалған статормен, тығыздамаларсыз
тығыздағыштар, екі тығыздағыш сақинасы бар.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
айналу жиілігі.
Сорғының сипаттамалары:
- Керамикалық білік және радиалды мойынтіректер.
- Графиттен жасалған осьтік мойынтірек.
- Ротор гильзасы мен мойынтірек сырғымасы жасалған
тот баспайтын болаттан жасалған.
- Коррозияға төзімді жұмыс дөңгелегі, Құрама, PES/PP.
- Шугуннан жасалған сорғы корпусы.
талап етпейтін 1 фазалы электр қозғалтқышы
қосымша қорғау.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | -25 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL1030 | |
| ASTM 30 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Құрама, PES/PP |
| Монтаждау: | |
| Сұйықтық температурасы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0C: | 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Стандартты фланец: | DIN |
| Құбырларды қосу: | DN 40 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 250 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| 1 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 75 Вт |
| 2-жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 100 Вт |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 105 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 1: | 0.32 A |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 2: | 0.44 A |
| Жылдамдық кезіндегі ток 3: | 0.46 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 2.5 мкФ |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 8 келі |
| Толық салмақ: | 8.4 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,011 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғыны орнату тәсілі | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

