Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS25-100 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:95906480
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UPS 25-100 180
Ылғал роторлы сорғы, яғни сорғы мен электр қозғалтқышы екі тығыздағыш тығыздағыштары бар, тығыздағыш тығыздағыштары жоқ бір жинақты құрайды.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
Сорғы 3 сатылы жылдамдықты ауыстырып-қосқышпен жабдықталған.
Сорғының сипаттамалары:
* Тот баспайтын болаттан жасалған білік.
* Керамикалық радиалды мойынтіректер.
* Графитті тірек подшипник.
* Тот баспайтын болаттан жасалған ротор гильзасы және мойынтіректердің тірек дискісі.
* Коррозияға төзімді жұмыс дөңгелегі, Құрама, PES/PP.
* Шойын сорғы корпусы.
1 фазалы электр қозғалтқышы.
Қозғалтқыштың қосымша сыртқы қорғанысы қажет емес.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | -25 .. 110 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 110 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | CE |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL1030 | |
| ASTM 30 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Құрама, PES/PP |
| Монтаждау: | |
| Сұйықтық температурасы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0C: | 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 1 1/2 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| 1 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 280 Вт |
| 2-жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 340 Вт |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 345 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 1: | 1.3 A |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 2: | 1.5 A |
| Жылдамдық кезіндегі ток 3: | 1.52 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 9.5 мкФ |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | H |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 6.3 кг |
| Толық салмақ: | 6.8 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,012 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғыны орнату тәсілі | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

