Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS40-60/2 F 3х400

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96401917
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
UPS 40-60/2 F
"Ылғал" роторы бар сорғы, яғни сорғы
ал электр қозғалтқышы білік тығыздағышы жоқ, тек екі тығыздағыш тығыздағышы бар бір жинақты құрайды.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
Байланысты проблемаларды болдырмау үшін
кәдеге жаратумен көп көңіл бөлінді
әртүрлі материалдарды мүмкіндігінше аз мөлшерде қолдану.
Сорғының сипаттамалары келесідей:
* 3 электр қозғалтқышының жылдамдығы.
* Керамикалық радиалды мойынтіректер.
* Көміртекті тірек подшипник.
* Ротор қабығы, ротор жабыны, тот баспайтын болаттан жасалған тірек дискі.
* Алюминий қорытпасынан жасалған статор қаптамасы.
* сорғы корпусы Шойын.
* Кіріктірілген жылу релесі бар статор.
Электр қозғалтқышы – 3 фазалы электр қозғалтқышы.
Сорғы терминал қорабында стандартты модульмен бірге жеткізіледі.
Стандартты модуль желілік қуатқа сыртқы стартер арқылы қосылуы керек.
| Басқарма құрылымы: | |
| Эстафета: | реле жоқ |
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | -10 .. 120 °C |
| Техник.: | |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | TSE,GOST2 |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL1040 | |
| ASTM 35 B - 40 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Стандартты фланец: | DIN |
| Құбырларды қосу: | DN 40 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 6 / PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 250 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Полюстер саны: | 2 |
| 1 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 155 Вт |
| 2-жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 175 Вт |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 250 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 3 x 400-415 V |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 1: | 0.25 A |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 2: | 0.29 A |
| Жылдамдық кезіндегі ток 3: | 0.46 A |
| Cos фи жылдамдықпен 1: | 0,89 |
| Cos фи жылдамдықпен 2: | 0,87 |
| Cos фи: | 0,78 |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | X4D |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 16.6 кг |
| Толық салмақ: | 17.9 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,029 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғыны орнату тәсілі | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

