Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS25-50 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96281432
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRUNDFOS UPS25-50 180
Grundfos UPS 25-50 циркуляциялық сорғы жылыту және ауаны баптау жүйелеріндегі сұйықтықтардың айналымын қамтамасыз етуге арналған.
Grundfos UPS сорғыларының келесі мүмкіндіктері мен артықшылықтары бар:
- тұтынылатын электр энергиясының төмен деңгейі;
- үш жылдамдыққа ие;
- орындауда 50 Гц және 60 Гц жиілікте қолжетімді;
- төзімді керамикалық мойынтіректері бар;
- қосымша тығыздағыштары жоқ тот баспайтын гильза;
- ашық және тұйықталған жүйелерде де тиімді жұмыс істейді;
- тығыздалған роторы бар сорғылар болып табылады, яғни сорғы мен қозғалтқыш тығыздағыш ретінде тек екі тығыздағышпен соңғы тығыздағышсыз бір блокты құрайды;
- мойынтіректерге жағармай ретінде айдалатын сұйықтық қолданылады.
Айдауға қабілетті:
- сұйықтықтар;
- ауаны баптау жүйелеріндегі антифриз;
- жылыту контурларындағы жылу тасымалдағыш;
- тот баспайтын болаттан немесе қоладан жасалған корпусы бар сорғылар ыстық сумен жабдықтау жүйесінде жұмыс істейді.
Қолдану:
- Бір құбырлы және екі құбырлы жылыту жүйелері.
- Негізгі сорғылар.
- Аймақтық сорғылар.
- Параллельді соратын қазандық сорғылары.
- Жылыту беттеріне арналған сорғылар.
- Су жылытқыштар.
- "Еденді жылыту" жылыту жүйелері.
- Күн жылыту жүйелері.
- Жылу сорғы жүйелері.
- Жылумен жабдықтаудың геотермалдық жүйелері.
- Жылуды қалпына келтіру жүйелері.
- Екі құбырлы ауаны баптау жүйелері.
- Тоңазытқыш қондырғыларына арналған сорғылар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Максималды қысым | 5 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 50 Вт |
| Өткізу қабілеті | 4.5 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

