Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS25-70 180

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96621354
Жіберу 17 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UPS 25-70 180
Ылғалмен жұмыс істейтін электр қозғалтқышымен жабдықталған сорғы
ротормен және қорғалған статормен, тығыздамаларсыз
тығыздағыштар, екі тығыздағыш сақинасы бар.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
айналу жиілігі.
Сорғының сипаттамалары:
- Керамикалық білік және радиалды мойынтіректер.
- Графиттен жасалған осьтік мойынтірек.
- Ротор гильзасы мен мойынтірек сырғымасы жасалған
тот баспайтын болаттан жасалған.
- Коррозияға төзімді жұмыс дөңгелегі, Құрама, PES/PP.
- Шугуннан жасалған сорғы корпусы.
талап етпейтін 1 фазалы электр қозғалтқышы
қосымша қорғау.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 2 .. 95 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 95 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | AAA |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL1030 | |
| ASTM 30 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Құрама, PES/PP |
| Монтаждау: | |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | G 1 1/2 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық: | 180 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| 1 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 95 Вт |
| 2-жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 125 Вт |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 149 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 1: | 0.46 A |
| Айналу жиілігі кезіндегі ток 2: | 0.58 A |
| Жылдамдық кезіндегі ток 3: | 0.65 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 2.5 мкФ |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP44 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | H |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 2.4 кг |
| Толық салмақ: | 2.6 кг |
| Қаптама көлемі: | 0.004 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 95 град. |
| Максималды қысым | 7 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 140 Вт |
| Өткізу қабілеті | 5 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

