Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS25-80 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:95906429
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UPS 25-80 180
Ылғалмен жұмыс істейтін электр қозғалтқышымен жабдықталған сорғы
ротормен және қорғалған статормен, тығыздамаларсыз
тығыздағыштар, екі тығыздағыш сақинасы бар.
Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
айналу жиілігі.
Сорғының сипаттамалары:
- Керамикалық білік және радиалды мойынтіректер.
- Графиттен жасалған осьтік мойынтірек.
- Ротор гильзасы мен мойынтірек сырғымасы жасалған
тот баспайтын болаттан жасалған.
- Коррозияға төзімді жұмыс дөңгелегі, Құрама, PES/PP.
- Шугуннан жасалған сорғы корпусы.
талап етпейтін 1 фазалы электр қозғалтқышы
қосымша қорғау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Максималды қысым | 8 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -25 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 245 Вт |
| Өткізу қабілеті | 7.5 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

