ЫСҚ циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPA 15-90 160
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:59539512
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
ЫСҚ циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPA 15-90 160
Бағасын нақтылаңыз
БарСипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысымды арттыруға арналған сорғы Grundfos UPA15-90 160 230 В (59539512)
Grundfos UPA "ылғалды роторы" бар сырғасыз сорғы болып табылады. Бұл сорғының электр қозғалтқышы тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныс жеңімен статордан бөлінген.
Терминал қорабындағы қосқышты пайдаланып, сорғы қажетті жұмыс режиміне орнатылады. Сорғының шағын өлшемдері мен салмағы оны тікелей құбырларға орнатуға мүмкіндік береді, монтаждау кезінде сорғы білігі көлденең орналасады, ал терминал қорабы жоғарғы жағында болуы керек.
Grundfos UPA қолданыстағы сумен жабдықтау желісіндегі қысымды аздап арттыруға арналған, мысалы:
- Пәтерде немесе үйде судың қысымын арттыру
Толығырақ: http://rozetka.com.ua/grundfos_upa_1590_160/p1099159/ - Лездік су жылытқышқа, газ құбырына, кір жуғыш машинаға немесе ыдыс жуғыш машинаға кірер алдында
- Душта және су алудың басқа нүктелерінде судың қысымын арттыру үшін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 95 град. |
| Максималды қысым | 9 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 118 Вт |
| Өткізу қабілеті | 1.5 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

