ЫСҚ циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UP15-14B PM
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97916771
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
UP 15-14 B PM
The high-efficiency Grundfos Comfort PM range is a product for domestic hotwater re-circulation with lead free drinking water suitable pump housing for single- and two-family houses
powered by a high efficiency single-phase, 12-pole, permanent-magnet motor.
Features and benefits:
* Quick and simple electrical installation due to the highly reliable ALPHA plug
* dry running detection
* Easy-to-clean and lime-insensitive spheric rotor
* Wearless operation due to liquid lubricated bearing
* No leakage risk due to a static seal
* Easy maintenance and cleaning through the easy-to-separate pump head fitting almost all competitor pump housings
* Corrosion resistant lead free brass pump housing
* No additional motor protection necessary due to integrated motor electronics
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 2 .. 95 °C |
| Техник.: | |
| TF сыныбы: | 95 |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | VDE,GS,CE |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Жез MS 68 |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат, EPDM, PPO, политетрафторэтилен, графит |
| Монтаждау: | |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Құбырларды қосу: | Rp 1/2 |
| Монтаждық ұзындық: | 80 мм |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 8 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Жылдамдық кезіндегі ток 3: | 0.07 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 0,6 мкФ |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP44 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 1 кг |
| Толық салмақ: | 1.12 кг |
| Қаптама көлемі: | 0.003 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

