GRUNDFOS MSS.11.1.2 1x230V сорғы кәріз қондырғысы

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97901037
Жіберу 02 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
MSS.11.1.2
Multilift толығымен орнатуға дайын, сорғы және суасты қозғалтқышы бар толық резервуардан, тексеру клапанынан, резервуарға орнатылған икемді DN100 қондырғысы бар адаптерден және контроллерден тұрады. деңгей сенсоры.
Толығымен тығыздалған резервуарда 180-ден 250 мм-ге дейінгі қабылдау құбырын, DN50 желдеткіш құбырын және қолмен диафрагмалық сорғыны (керек-жарақтарын) қосу үшін барлық қажетті саптамалар бар.
Жинау цистернасында 7 кіріс құбыры бар
периметрі бойынша. Бір тығыздағышы бар 2x DN100 шығыс құбырытв, бүйірлеріне кіретін розетка 2 x DN100, DN100 үстіңгі сумен жабдықтау. 2x DN50 үстіңгі және бүйір жағында.
Multilift коррозияға ұшырайды, сонымен қатар тығыздалған және түбінде шөгінділер аз.
Vortex типті құйынды жұмыс дөңгелегі және суасты электр қозғалтқыштары бар сорғыда екі білік тығыздағышының арасына май құюға арналған қауіпсіз май камерасы бар.
Микропроцессоры бар LC220 контроллері мониторингтің толық мүмкіндігі үшін дисплеймен жабдықталған. Сорғы және датчик 4 м немесе 10 м кабель және құбыр ұзындығы контроллерге қосылған. Ашасы бар 1,5 м қуат кабелі (3 фазалы қозғалтқышқа арналған фазалық инвертормен).
Контактісіз, шкафтың ішіне қосылатын пьезо-резистивті қысым датчигі контроллермен басқарылады, дәлдігі миллиметрге дейін және дисплейде көрсетіледі.
Контроллер сорғының жұмысын толығымен басқарады
Контроллер функциялары:
• Пьезо-резистивті датчигі бар үздіксіз сигнал негізінде бір сорғыны қосу/өшіру
• Қозғалтқышты сөндіргішпен және / немесе токты өлшеу арқылы, сондай-ақ жылу релесін қосу арқылы қорғау.
• Қозғалтқышты құрғақ жұмыстан қорғау
• Ұзақ уақыт бойы 24 сағат автоматты жұмыс
• Жай-күй журналы:
- Сорғының жағдайы (жұмыс, ақаулық)
- Сервис/қызмет көрсету үшін жылына бір рет уақыт
(DIP-қосқыштағы ҚОСУ / ӨШІРУДІ таңдау)
• Ақаулар:
- Фазалар тізбегінің ақаулығы және 3ф фазасының болмауы. қозғалтқыш
- Сұйықтық деңгейінен асып кету (дабыл жүйесі)
- Датчиктің ақаулығы
- Сыртқы дабыл қосқыш (тек дабыл)
- Жалпы дабыл үшін құрғақ контакт
• дабылды автоматты немесе қолмен қалпына келтіру
(DIP-қосқыш арқылы таңдалады)
• 180 немесе 250 мм бастапқы деңгейдегі қарапайым таңдау
(DIP-қосқыш арқылы таңдалады)
Анықтау үшін пайдаланылатын бөлек деңгей сенсорын қосу үшін бір қосымша кіріс Multilift сыртындағы су тасқыны (сыртқы дабыл). Қондырғылар көбінесе ғимараттың ең төменгі нүктесіндегі іргетас ішіндегі қабылдағыштарға орнатылады. Мысалы, жер асты суларының ағыны немесе су құбырының үзілуі жағдайында контроллерде дабыл сигналы болады.
Multilift EN12050-1 стандартына сәйкес келеді, LGA институты бақылайды. VDE, ТР (МЕМСТ), CB, EMV стандарттарына сәйкес келеді
| Техник.: | |
| Жұмыс дөңгелегінің түрі: | Еркін құйынды |
| Бөлшектің максималды өлшемі: | 40 мм |
| Клапан түрі: | Қақпақ клапан |
| Материалдар: | |
| Төсеу: | NBR |
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтықтың максималды температурасы: | 40 °C |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Полюстер саны: | 2 |
| Кіріс қуаты - P1: | 1.8 кВТ |
| Номиналды қуаты - P2: | 1.1 кВТ |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Рұқсат етіңіз.өшіру кернеуі: | +10/-6 % |
| Іске қосу тәсілі: | тікелей іске қосу |
| Сағатына іске қосулардың макс. саны: | 60 |
| Номиналды ток: | 8 A |
| Cos phi - коэф-нт қуаты: | 0,95 |
| Номиналды жылдамдық: | 2760 айн/м |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Желілік кабель: | 1.5 м |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың жалпы көлемі: | 44 л |
| Бактың жалпы тиімді көлемі вх. тесігі 180 мм: | 20 л |
| Бактың жалпы тиімді көлемі вх. тесігі 250 мм: | 28 л |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Су бұрғыштың түрі | Ұйымдастырылған |
| Кепілдік мерзімі | 24 айдың |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

