GRUNDFOS M.15.1.4 1x230V сорғы кәріз қондырғысы

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97901066
Жіберу 02 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
M.15.1.4
Multilift толығымен орнатуға дайын, сорғы және суасты қозғалтқышы бар толық резервуардан, тексеру клапанынан, резервуарға орнатылған икемді DN100 қондырғысы бар адаптерден және контроллерден тұрады. деңгей сенсоры.
Кіріктірілген резервуарда қабылдау құбырына, желдеткіш құбырға және қолмен диафрагмалық сорғыға (керек-жарақтарға) қосылу үшін барлық қажетті қосылымдар бар.
Резервуарда 7 кіріс құбыры бар
периметрі бойынша. Артқы жағында 180 мм-ден 315 мм-ге дейінгі барлық құбырларды (ортасында) қадамсыз қосуға арналған патенттелген диск кірісі бар DN100 кіріс құбыры. Әр жағынан DN100 және DN50 саптамалары. Резервуардың жоғарғы жағындағы DN150, DN50.
Multilift коррозияға ұшырайды, сонымен қатар тығыздалған және түбінде шөгінділер аз.
Vortex типті құйынды жұмыс дөңгелегі және суасты электр қозғалтқыштары бар сорғыда екі білік тығыздағышының арасына май құюға арналған май камерасы бар. Айналу бағытын көз бұрандасының артындағы білік жағынан көруге болады.
Микропроцессоры бар LC221 контроллері мониторингтің толық мүмкіндігі үшін дисплеймен жабдықталған. Сорғы мен сенсор контроллерге 4 м немесе 10 м кабель және құбыр арқылы қосылған. Ашасы бар 1,5 м қуат кабелі (3 фазалы қозғалтқышқа арналған фазалық инвертормен).
Контактісіз, шкафтың ішіне қосылатын пьезо-резистивті қысым датчигі контроллермен басқарылады, дәлдігі миллиметрге дейін және дисплейде көрсетіледі.
Электр қозғалтқышын термиялық қорғауға және сорғының жұмысын бақылауға арналған контроллер. Электр қозғалтқышының термиялық қорғанысы орамдағы термиялық қосқыштан тұрады.
Контроллер функциялары:
• Пьезо-резистивті датчигі бар үздіксіз сигнал негізінде бір сорғыны қосу/өшіру
• Қозғалтқышты сөндіргішпен және / немесе токты өлшеу арқылы, сондай-ақ жылу релесін қосу арқылы қорғау.
• Қозғалтқышты құрғақ жұмыстан қорғау
• Ұзақ уақыт бойы 24 сағат автоматты жұмыс
• кешігу уақытын орнату:
- Кідіртуді тоқтату
- Кідірістің басталуы
- Дабылдың кідірісі (ақаулық пайда болғаннан дабылға дейінгі уақыт
көрсетілген) уақытша болған жағдайда жоғары дабыл деңгейінде қысқа уақыттың алдын алу үшін резервуарға жоғары ағын.
• токты автоматты өлшеу
• операциялық нұсқаулар:
- Жұмыс режимі (автоматты, қолмен)
- Жұмыс уақыты
- Ұшырулар саны
• Жай-күй журналы:
- Сорғының жағдайы (жұмыс, ақаулық)
- Ақаулықтар фазаларының реттілігі және фазаның болмауы
- Жылу ажыратқышы
- Судың жоғары деңгейі (дабыл жүйесі)
- Қызмет көрсету уақыты (таңдау бойынша).
• дабылды автоматты түрде өшіруді таңдау
• 20 дабылға дейін істен шығу журналы
• бастаудың әртүрлі деңгейлері арасында таңдау
• қосылған датчик түрін таңдау
• датчикті калибрлеу (орнату)
• Қызмет көрсету аралығын таңдау (0, 3, 6 немесе 12 ай).
Стандартты жабдық ретінде LC 221 бар
4 потенциалсыз шығу үшін:
- Сорғы жұмыс істейді
- Сорғының істен шығуы
- Дабылдағы судың жоғары деңгейі
- Жалпы қате.
келесі функцияларды орындау үшін 6 сандық кіріс:
- Қысым датчигінің жалғау тақтасы (жинақта)
- Аналогтық датчиктерді қосу (4-20Ма немесе 0-5В)
- Аналогтық сенсордың орнына төрт деңгей сенсорына немесе қысым қосқышына қосылымдар
- Су тасқыны үшін пайдаланылатын жеке деңгей датчигін қосу
Multilift-тен тыс анықтау. Көтергіш станциялар жиі
жертөле ішіндегі науаға орнатылады - ғимараттың ең төменгі нүктесі. Мысалы, Жер асты суларының ағыны немесе су құбырының жарылуы жағдайында дабылдарды контроллер көрсетеді.
- Сыртқы дабылды қалпына келтіруді қосу
- Электр қозғалтқышының жылу релелерін қосу.
Multilift EN12050-1 стандартына сәйкес келеді, LGA институты бақылайды. VDE, ТР (МЕМСТ), CB, EMV стандарттарына сәйкес келеді
| Басқарма құрылымы: | |
| Басқару блогының түрі: | LC221.1 |
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 °C .. 40 °C |
| Техник.: | |
| Жұмыс дөңгелегінің түрі: | Еркін құйынды |
| Бөлшектің максималды өлшемі: | 50 мм |
| Фирмалық тақтадағы деректер: | EN 12050-1 |
| Клапан түрі: | Қақпақ клапан |
| Материалдар: | |
| Жұмыс дөңгелегі: | LURANYL |
| Танк: | LD-PE |
| Төсеу: | NBR |
| Монтаждау: | |
| Сорғы шығысы: | 80 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Полюстер саны: | 4 |
| Кіріс қуаты - P1: | 2.2 кВТ |
| Номиналды қуаты - P2: | 1.6 кВТ |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Рұқсат етіңіз.өшіру кернеуі: | +10/-14 % |
| Іске қосу тәсілі: | тікелей іске қосу |
| Сағатына іске қосулардың макс. саны: | 60 |
| Номиналды ток: | 10.5 A |
| Cos phi - коэф-нт қуаты: | 0,95 |
| Номиналды жылдамдық: | 1410 айн/м |
| Қозғалтқыштың толық жүктеме кезіндегі ПӘК: | 75,5 % |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 60 мкФ |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Желілік кабель: | 1.5 м |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың жалпы көлемі: | 92 л |
| Бактың жалпы тиімді көлемі вх. тесігі 180 мм: | 34 л |
| Бактың жалпы тиімді көлемі вх. тесігі 250 мм: | 49 л |
| Сақтау сыйымдылығының жалпы тиімді көлемі кіріс 315 мм: | 62 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 69 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Су бұрғыштың түрі | Ұйымдастырылған |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

