Сорғы GRUNDFOS TP 40-190/2 A-F-A-BUBE

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96463769
Жіберу 02 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TP 40-190/2 A-F-A-BUBE
Бір сатылы, жалғастырғыш муфтасы жоқ, сору және шығару құбырлары бір желіде орталықтан тепкіш. Сорғының үстіңгі жағында шығару құрылымы бар, яғни сорғы корпусы құбырда тұрған кезде техникалық қызмет көрсету немесе жөндеу үшін бас бөлігін (электр қозғалтқышы, сорғы басы және жұмыс дөңгелегі) бөлшектеуге болады.
Сорғы теңгерімсіз сильфонды тығыздағышпен жабдықталған. Білік тығыздағыштары EN 12756 стандартына сәйкес келеді. Құбырға PN 16 DIN (EN 1092-2 және ISO 7005-2) фланецтері арқылы қосу.
Сорғы асинхронды қозғалтқышты салқындату желдеткішімен жабдықталған.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 140 °C |
| Техник.: | |
| Айналу жиілігі: | 2855 айн/м |
| Номиналды беру: | 10,5 м3/сағ |
| Номиналды бас: | 13.2 м |
| Дөңгелектің ағымдағы диаметрі: | 124 мм |
| Білік тығыздағышы: | BUBE |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:1999 Annex A |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Шойын |
| EN-JL1040 | |
| ASTM A48-40 B | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы: | 60 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 16 бар |
| Стандартты фланец: | DIN |
| Құбырларды қосу: | DN 40 |
| Рұқсат етілген қысым: | PN 16 |
| Монтаждық ұзындық: | 320 мм |
| Электр қозғалтқышының фланецінің өлшемі: | FT100 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Электр қозғалтқышының түрі: | 80A |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | IE3 |
| Полюстер саны: | 2 |
| Номиналды қуаты - P2: | 0.75 кВТ |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 3 x 220-240 D/380-415 Y V |
| Номиналды ток: | 3,30/1,90 A |
| Іске қосу тогы: | 580-620 % |
| Cos фи - қуаттың сипаттамасы: | 0,81-0,71 |
| Номиналды жылдамдық: | 2840-2870 айн/м |
| Энергия тиімділігі: | IE3 80,7% |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | 55 (Protect. water jets/dust) |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Басқа: | |
| Таңбалау: | Grundfos Blueflux |
| Мин.көрсету.тиімді, MEI ≥: | 0.44 |
| Таза салмақ: | 27.5 кг |
| Толық салмақ: | 30 келі |
| Қаптама көлемі: | 0,06 м3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

