GRUNDFOS Unilift CC5 - M1 сорғы сорғысы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96280965
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Unilift CC 5
Grundfos компаниясының Unilift CC сорғылары су деңгейінен 3 мм төмен сору қабілеті бар бір сатылы суасты сорғылары болып табылады.
Типтік қолдану салалары:
o үй-жайларда орналасқан және жергілікті кәріз жүйесінің деңгейінен төмен орналасқан кір жуғыш машиналардан, душ кабиналарынан және раковиналардан лас суды сору;
o су басқан жертөлелер мен ғимараттардан суды сору;
o дренажды құдықтардан суды сору;
o суағарлардан, шұңқырлардан, туннельдерден және сол сияқтылардан келетін жер үсті суларына арналған дренажды ұңғымалардан суды бұру.;
o бассейндерден, тоғандардан және субұрқақтардан суды сору.
Сорғылар стационарлық, сондай-ақ мобильді қолдану үшін жарамды.
Автоматты пайдалануға арналған.
Сорғылар бөлшектердің өлшеміне дейін еркін ағып кете ме?10 мм.
Электр қозғалтқышында шамадан тыс жүктеме кезінде автоматты түрде өшіру жүйесі орнатылған.
Қозғалтқыш қалыпты температураға дейін салқындағаннан кейін қозғалтқыш автоматты түрде қайта қосылады.
| Техник.: | |
| Бөлшектің максималды өлшемі: | 10 мм |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | PP 15 GF |
| Жұмыс дөңгелегі: | PPOm 20 GF |
| Монтаждау: | |
| Сорғы шығысы: | 1.1/4" |
| Орнатудың максималды тереңдігі: | 10 м |
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-240 V |
| Номиналды ток: | 0.98 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 4 мкФ/450 В |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | B |
| Кабель ұзындығы: | 10 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 4.09 келі |
| Толық салмақ: | 4.74 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,017 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

