GRUNDFOS CONLIFT1 сорғы қондырғысы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97936156
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
CONLIFT1
Conlift1
Қолдану салалары
Conlift1 кәріз құбырының деңгейінен төмен жиналатын немесе кәріз жүйесіне немесе ғимараттан ауырлық күшімен ағып кете алмайтын конденсатты айдау үшін жарамды.
Стандартты қолдану салалары:
• Қазандықтардан шығатын конденсат. 200 кВТ қазандықты 5 м жұмыс нүктесіне дейін ағызуға болады.
• РН мәні 2,5-тен жоғары конденсат үшін.
• Ауаны баптау жүйелерінен, салқындату жүйелерінен, ылғалдандырғыштардан және буландырғыштардан алынған конденсат үшін.
• РН деңгейі 2,5-тен төмен конденсат үшін Conlift2 pH+ пайдаланыңыз.
Сипаттамалары
• Толық герметикалығы және ылғалдың енуінен және буланудан қорғау.
• Жылдам және оңай орнату.
• Өте тыныш және бірқалыпты жұмыс.
• Еденге немесе қабырғаға орнатуға болады.
• Кіріктірілген бақылау клапаны.
• Сорғының жұмысын тексеру түймесі.
• Деңгейден асып кетуден қорғау релесі.
• Толық автоматты жұмыс режимі.
• Жинаққа сору және қысымды шлангтарға арналған қосқыш элементтер кіреді.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтықтың максималды температурасы: | 50° °C |
| Техник.: | |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:2012 Grade 3B |
| Монтаждау: | |
| Сорғы кірісі: | 18-30 |
| Сорғы шығысы: | 8-10 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Кіріс қуаты - P1: | 75 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Номиналды ток: | 0.65 A |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP24 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабель ұзындығы: | 1.7 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың жалпы көлемі: | 2.65 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 4.1 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

