GRUNDFOS CONLIFT2 сорғы қондырғысы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97936158
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
CONLIFT2
Conlift2
Қолдану салалары
Conlift2 Conlift1-мен салыстырғанда қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етуге арналған. Су жоғары деңгейге жеткенде дыбыстық сигнал беру және қазандықтың қуат көзін өшіру немесе техникалық қызмет көрсету жұмыстары жүргізілгенге дейін қазандықтың жұмысын тоқтатпай сорғыны іске қосу мүмкіндігін қамтамасыз ететін кіріктірілген дабыл модулімен бірге жеткізіледі.
Стандартты қолдану салалары:
• Қазандықтардың конденсаты. 200 кВТ қазандықты 5 м жұмыс нүктесіне дейін ағызуға болады.
• РН мәні 2,5-тен жоғары конденсат үшін.
• Ауаны баптау жүйелерінен, салқындату жүйелерінен, ылғалдандырғыштардан және буландырғыштардан алынған конденсат үшін.
• РН деңгейі 2,5-тен төмен конденсат үшін Conlift2 pH+ пайдаланыңыз.
Сипаттамалары
• Толық герметикалығы және ылғалдың енуінен және буланудан қорғау.
• Жылдам және оңай орнату.
• Өте тыныш және бірқалыпты жұмыс.
• Еденге немесе қабырғаға орнатуға болады.
• Кіріктірілген бақылау клапаны.
• Сорғының жұмысын тексеру түймесі.
• Деңгейден асып кетуден қорғау релесі.
• Сорғыны іске қосу және/немесе қазандықтың қуат көзін өшіру мүмкіндігін қамтамасыз ететін судың жоғары деңгейі туралы дыбыстық дабыл құрылғысы.
• Қысымды шлангта сынықтардың болуын анықтау.
• Толық автоматты жұмыс режимі.
• Жинаққа сору және қысымды шлангтарға арналған қосқыш элементтер кіреді.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтықтың максималды температурасы: | 50° °C |
| Техник.: | |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:2012 Grade 3B |
| Монтаждау: | |
| Сорғы кірісі: | 18-30 |
| Сорғы шығысы: | 8-10 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Кіріс қуаты - P1: | 75 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Номиналды ток: | 0.65 A |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP24 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабель ұзындығы: | 1.7 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың жалпы көлемі: | 2.65 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 4.2 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

