GRUNDFOS CONLIFT2 РН+ сорғы

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97936172
Жіберу 02 шілде 2026Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
CONLIFT2 PH+
Conlift2 pH+
Қолдану
Conlift2 pH+ кіріктірілген алдын ала дайындалған резервуардың толып кетуі туралы дабыл құрылғысымен бірге жеткізіледі. Conlift2 pH+ агрессивті конденсаттың рН мәнін 2,5-тен бейтарап деңгейге дейін арттыру үшін бейтараптандырғыш қондырғысымен бірге жеткізіледі. Біз Conlift2 pH+ конденсат рН төмен сұйық отынмен жұмыс істейтін ыстық су қазандықтарын және жылыту қуаты 200 кВТ-тан жоғары газ қазандықтарын пайдалануды ұсынамыз.
Қолдану салалары:
• Қазандықтардың конденсаты.200 кВТ. 200 кВТ қазандықты 5 м жұмыс нүктесіне дейін ағызуға болады..
• Газ қазандықтарының ішінде рН 2,5-тен төмен конденсат үшін.
• Агрессивті конденсатты бейтараптандыру үшін құрылғыны келесі жағдайларда пайдалануды ұсынамыз:
- Егер өнімділігі 200 кВТ-тан жоғары қазандық болса.
- Сұйық отынмен жұмыс істейтін қазандықтар үшін.
- Егер конденсаттың рН мәні 2,5-тен төмен болса.
• Ауаны баптау жүйесінен, салқындату жүйесінен, ылғалдандырғыштардан және буландырғыштардан алынған конденсат үшін.
Ерекшеліктері
• Толығымен герметикалық.
• Жылдам және оңай орнату.
• Тыныш және үздіксіз жұмыс.
• Еденге немесе қабырғаға орнатылуы мүмкін.
• Алдын ала орнатылған тексеру клапаны.
• Сорғының жұмысын тексеру түймесі.
• Судың жоғары деңгейіне арналған қалқымалы қосқыш.
• Сорғыны іске қосу және/немесе қазандықтың қуат көзін өшіру мүмкіндігін қамтамасыз ететін судың жоғары деңгейі туралы дыбыстық дабыл құрылғысы..
• Шлангтың бүгілу датчигі.
• Толық автоматты жұмыс.
• РН мәндері 2,5-тен төмен түйіршіктері бар блок бейтараптандырғыш.
• Бейтараптандыру блогының позициясын таңдау.
• РН деңгейін бақылауға арналған рН сынаушы.
• Жинаққа сору және қысымды шлангтарға арналған қосқыш элементтер кіреді.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтықтың максималды температурасы: | 50° °C |
| Техник.: | |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:2012 Grade 3B |
| Монтаждау: | |
| Сорғы кірісі: | 18-30 |
| Сорғы шығысы: | 8-10 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Кіріс қуаты - P1: | 75 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Номиналды ток: | 0.65 A |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP24 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабель ұзындығы: | 1.7 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың жалпы көлемі: | 2.65 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 5.8 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

