Сорғы GRUNDFOS Unilift AP12.40.04.A1

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96011018
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Unilift AP12.40.04.A1
Суасты сорғы.Суасты сорғы.
Тік бір сатылы суасты сорғы
тот баспайтын болаттан.тік қысымды келте құбыры бар болаттар
және батырылатын 1 фазалы электр қозғалтқышымен,
кіріктірілген термиялық қорғаныспен, оқшаулау класы F.
Сорғы негізде сүзгімен және қалтқымен жабдықталған
автоматты қосуға арналған ажыратқышпен және
өшіру.
Жұмыс дөңгелегі Жартылай ашық. Арналған сорғы
тұрмыстық және өнеркәсіптік ағынды суларды айдау,
жаңбыр суларының, шамасындағы қатты бөлшектер болған кезде
12 мм-ге дейін.
Сорғыда қосарлы тығыздау жүйесі бар
бітеуіш тығыздағышпен және майлы тиекті камерамен
уытты емес маймен.
Сорғының тік ағызу құбыры бар,
электр қозғалтқышты салқындатуға арналған қаптама, тұрақты
жұмыс сұйықтығымен жуылатын.Домалау мойынтіректері
оларға ұзақ мерзімге енгізілген майлаумен
техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
Сорғы орнатуға дайын, тұтқамен жабдықталған
тасымалдау және 10 м қуатпен бірге жеткізіледі
кабель арқылы. Штепсельді қуат кабелі
электр қосқышымен және толтырылған сым контактілерімен
ылғалдың орамдарға енуіне жол бермеу
статордың.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 55 °C |
| Техник.: | |
| Жұмыс дөңгелегінің түрі: | Жартылай ашық |
| Бөлшектің максималды өлшемі: | 12 мм |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Монтаждау: | |
| Сорғы шығысы: | Rp 1 1/2 |
| Орнатудың максималды тереңдігі: | 10 м |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Электр қозғалтқышының түрі: | PSC |
| Кіріс қуаты - P1: | 0.7 кВТ |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 230 V |
| Номиналды ток: | 3 A |
| Cos phi - коэф-нт қуаты: | 0,99 |
| Номиналды жылдамдық: | 2770 айн/м |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 12 мкФ/400 В |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабель ұзындығы: | 10 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 11 келі |
| Толық салмақ: | 12.3 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

