GRUNDFOS SCALA2 сорғы станциясы 3-45 ЖАҢА

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:99027073
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Жаңа буынның ықшам және оңай орнатылатын сорғы қондырғысының арқасында судың мінсіз қысымы.
SCALA2 жеке үйлердің сумен жабдықтау жүйелеріне арналған автоматты сорғы қондырғыларының жаңа буынын білдіреді. SCALA2 бір уақытта бірнеше су тарату нүктелерін пайдалансаңыз да, судың тұрақты қысымын қамтамасыз етеді. Бұл ықшам шешімге сорғы, электр қозғалтқышы, мембраналық резервуар, датчиктер, жетек, тексеру клапаны кіреді - бір сөзбен айтқанда, барлық қажетті элементтер. Кіріктірілген элементтердің арқасында SCALA2 сумен жабдықтау жүйесіндегі ағын параметрлеріне бейімделу арқылы өз жұмысын автоматты түрде реттейді. SCALA2 электр қозғалтқышы айдалатын сұйықтықпен салқындатылады, бұл нарықтағы сумен жабдықтау жүйелеріне арналған сорғылар арасындағы шудың ең төменгі деңгейлерінің біріне кепілдік беруге мүмкіндік береді.
Сорғыны интеллектуалды басқару дегеніміз не?
SCALA2 сорғының шығысындағы қысымды үнемі өлшейтін кіріктірілген сенсордың болуымен ерекшеленеді. Қысым қажетті деңгейден төмен түссе, қысымның төмендеуін өтеу үшін SCALA2 өнімділігі бірден көтеріледі. Біз мұны сорғыны интеллектуалды басқару деп атаймыз және нәтиже құбырдағы судың тұрақты қысымы болып табылады.
Артықшылықтары
- Су қысымын тұрақты ұстау: Смарт блоктың арқасында сорғы қондырғысы су қысымының белгіленген деңгейін сақтай отырып, өз жұмысын автоматты түрде реттейді.
- Сенімді конструкция және "құрғақ" жүрістен қорғау: Тозуға төзімді композиттік материалдардан жасалған SCALA2 "құрғақ" жүрістен және айналмалылықтан кіріктірілген қорғаныспен жабдықталған
- Шудың төмен деңгейі: Қалыпты жұмыс жағдайында SCALA2 шығаратын шудың деңгейі небәрі 47 дБ(А) құрайды, бұл оны өз класындағы ең тыныш сумен жабдықтау қондырғыларының біріне айналдырады.
- Өздігінен сору функциясы: Кіріктірілген эжектордың арқасында сорғы суды 8 метр тереңдіктен көтереді
- Ашық ауада монтаждау мүмкіндігі бар: Оқшаулау класы X4D қондырғыны ашық ауада және қоршаған ортаның температурасы 0°C-тан жоғары орнатуға мүмкіндік береді. Кіріктірілген сүзгі ластанудан және жәндіктердің ішке кіруінен қорғайды
- Түсінікті және ыңғайлы басқару: Орнатудың жоғарғы жағында жарықдиодты индикаторы бар басқару панелі орналасқан, оның көмегімен бірнеше секунд ішінде қажетті разряд қысымын орнатуға, сондай-ақ жұмыс режимі мен қателер туралы ақпаратты алуға болады.
- Жоғары энергия тиімділігі: Тұрақты магнитті қозғалтқыш пен жиілік түрлендіргішінің арқасында энергия тиімділігінің жоғары деңгейі.
Қолдану салалары
SCALA2 жер үсті сорғы қондырғысы 8 қабатқа дейін су тарату нүктесі бар, биіктігі 3 қабатқа дейінгі жеке үйлердің сумен жабдықтау жүйелерінде жұмыс істеуге арналған.
SCALA2 келесі міндеттерді шешу үшін құрылған:
- Қалалық магистральдардан қысымның артуы
- Құдықтардан сумен жабдықтау ( < 8м)
- Жинақтаушы ыдыстардан сумен жабдықтау
- Қолмен және автоматты суару жүйелері үшін
- Су айдындарынан таза суды айдау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 13.3 кг |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 45 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 579 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

