GRUNDFOS GRUNDFOS SB3-45 AW кәріздік сорғы
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:97686707
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
GRUNDFOS GRUNDFOS SB3-45 AW кәріздік сорғы
Бағасын нақтылаңыз
БарСипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SB 3-45 AW
Сорғы SB – суасты күшейткіш сорғы үшін
таза суды айдау. Ол облыстар үшін жарамды
жаңбыр суын пайдалану арқылы қолдану. Сорғы екі нұсқада қол жетімді
негізгі орындауларда:
• кіріктірілген сору сүзгісі бар (1 мм тор)
• икемді сору шлангісін қамтитын бүйірлік сорғышпен
сору желісіндегі қалқымалы сүзгісі бар (1 мм тор).
Екі нұсқада да сорғы келесіден қол жетімді
қалқымалы релемен немесе онсыз. Қалқымалы реле сорғының автоматты түрде жұмыс істеуі немесе құрғақ күйде жұмыс істеуінен қорғау үшін пайдаланылуы мүмкін.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Техник.: | |
| Номиналды беру: | 2.83 м3/сағ |
| Номиналды бас: | 30.1 м |
| Жұмыс дөңгелегінің түрі: | ЖАБЫҚ |
| Бөлшектің максималды өлшемі: | 1 мм |
| Мақұлдаулар мен таңбалаулар: | 1 |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:1999 Annex A |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | PP30GF |
| Жұмыс дөңгелегі: | PPO20GF |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы: | 50 °C |
| Сорғы шығысы: | G 1" |
| Орнатудың максималды тереңдігі: | 10 м |
| Сору параметрі: | ҚАЛҚЫМАЛЫ СҮЗГІ |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-240 V |
| Номиналды ток: | 4.8 A |
| Іске қосу тогы: | 12 % |
| Cos фи: | 0,94 |
| Номиналды жылдамдық: | 2800 айн/м |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 13 мкФ/450 В |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | B |
| Кабель ұзындығы: | 15 м |
| Кабель түрі: | H07RN-F 3G1 |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 9.83 келі |
| Толық салмақ: | 10.6 кг |
| Қаптама көлемі: | 0,031 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

