GRUNDFOS PM 1 22 GAS қысым реттегіші

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96848722
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PM 1
Grundfos PM 1 қысым реттегіші сорғыны автоматты түрде қосу/өшіру қажет болған жағдайда қолдануға арналған.
PM 1 тұтынуға байланысты сорғыны қосу/өшіру қажет болғанда пайдаланылады. Бұл 2.2 бардан басталатын негізгі басқару шешімі. ПРЕМЬЕР 1 сорғыны іске қосу қысымына жеткенде іске қосады және сорғы ағын болғанша жұмысын жалғастырады. PM 1 қауіпсіздікті арттыру үшін құрғақ жүрістен қорғауды және авариялық сигналды қамтамасыз етеді.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Техник.: | |
| Мақұлдаулар мен таңбалаулар: | CE C-TICK GOST ACS VDE |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы: | 50 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Кіріс қосылымы: | G1" |
| Шығыс қосылымы: | G1" |
| Ішкі бұранда: | Сыртқы. |
| Сыртқы бұранда: | Сыртқы. |
| Қысым бойынша көрсеткіштер: | Жоқ |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Токтың максималды шығыны: | 6 A |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 1200 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-240 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP65 |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Желілік кабель: | 1.5 м |
| Су қоймасы: | |
| Қысымды бактың көлемі: | ЖОҚ л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 1.26 кг |
| Толық салмақ: | 2 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

