GRUNDFOS PM 2 AD GAS қысым реттегіші

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96848740
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
PM 2
Grundfos PM 2 қысым реттегіші сорғыны автоматты түрде қосу/өшіру қажет болған жағдайда қолдануға жарамды.
PM 2 - бұл 1,5 - 5 бардан басталатын әмбебап шешім. Қондырғылардың әртүрлі типтеріне және жайлылықтың әртүрлі деңгейлеріне бейімделуді қамтамасыз етеді.
Іске қосу қысымы басқару панелінің артында орналасқан DIP қосқыштары арқылы реттеледі, ал ағымдағы мән дисплейде алдыңғы бетінде көрсетіледіРМ 2. PM 2 сорғыны іске қосады іске қосу қысымына жеткенде және сорғы ағын болғанша жұмысын жалғастырады.
PM 2-ні 1 бар дифференциалды қысым функциясын қосу арқылы сыртқы гидравликалық резервуармен жұмыс істеу үшін оңтайландыруға болады. Бұл функция гидробактары бар қондырғылардағы сорғының жұмыс уақытының санын айтарлықтай азайтады.
Сонымен қатар, PM 2 сорғы мен жүйені қорғайтын бірқатар мүмкіндіктерді қамтиды.
Қорғаныс функциялары:
- Құрғақ жүрістен қорғау
- Авариялық дабылдар
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты (30 минут)
PM 2 сорғыны автоматты түрде қайта іске қосу үшін пайдалануға болатын автоматты қалпына келтіру функциясымен жабдықталған.
| Сұйықтық: | |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Техник.: | |
| Мақұлдаулар мен таңбалаулар: | CE C-TICK GOST ACS VDE WRAS |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы: | 50 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 10 бар |
| Кіріс қосылымы: | G1" |
| Шығыс қосылымы: | G1" |
| Ішкі бұранда: | Сыртқы. |
| Сыртқы бұранда: | Сыртқы. |
| Қысым бойынша көрсеткіштер: | Иә |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Токтың максималды шығыны: | 10 A |
| 3 жылдамдықтағы кіріс қуаты: | 2000 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-240 V |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP65 |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Желілік кабель: | 1.5 м |
| Су қоймасы: | |
| Қысымды бактың көлемі: | 0.1 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 1.42 кг |
| Толық салмақ: | 2.2 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

