GRUNDFOS HYDROJET JP5 60L сорғы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:4651BQBB
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
JP 5 Booster A-A-CVBP 60 л диафрагмалық резервуармен
Hydrojet - бұл қосылуға толығымен дайын
кабельмен және штепсельдік ашамен орнату.
Мыналардан тұрады:
-Өздігінен соратын, қосуға дайын сорғы JP,
механикалық арқасында іс жүзінде үнсіз
қозғалтқыштың тығыздағышы мен қысқа тұйықталу роторына.
-60 л шектеу үшін диафрагмалық резервуар
суды аз бөлген кезде сорғыны қосу сандары
немесе ағып кетулерде, қысым қосқышында, манометрде,
-электрлік және гидравликалық қосылыстар,
сондай-ақ SCHUKO ашасы.
Механикалық білік тығыздағышы графит/керамика.
Сумен жанасатын барлық бөлшектер мыналардан жасалған
тот баспайтын болат, композиттен жасалған ижектор.
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 55 °C |
| Техник.: | |
| Білік тығыздағышы: | CVBP |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO 9906:1999 Annex A |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы: | 6 бар |
| Құбырларды қосу: | G 1 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Кіріс қуаты - P1: | 775 Вт |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-230 V |
| Номиналды ток: | 3.6 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс: | 8 мкФ/400 В |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP44 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабель ұзындығы: | 1.5 м |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Су қоймасы: | |
| Қысымды бактың көлемі: | 60 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 22 келі |
| Толық салмақ: | 24 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

