Сорғы GRUNDFOS CMBE1-44
- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:98374697
Жіберу 17 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
CMBE 1-44 I-U-A-C-D-A AVBE
Grundfos CME қысымды арттыру қондырғысы – бұл шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау саласында қолдануға арналған ықшам бустерлік жүйе. Біріктірілген жылдамдық реттегіші CME қысымды арттыру қондырғысына құбыр желісіндегі қысымды тұрақты ұстап тұруға мүмкіндік береді. Су ағынының көлемінің өзгеруін бақылайтын қысым датчигі электр қозғалтқышының айналу жиілігін өзгерту және өнімділік деңгейін жаңа күйге келтіру үшін жылдамдық реттегішіне сигнал береді.
CME қысымын арттыру қондырғысын орнату өте қарапайым. Құбыр желісін орнатқаннан кейін қондырғыны розеткаға қосу ғана қалады, сонда жүйе жұмыс істей бастайды.
CME қысымын арттыру қондырғысы мыналарды қамтиды:
• кіріктірілген жиілік түрлендіргіші бар CME сорғы
• 5 жақты клапан
• кеңейту цистернасы
• қысым датчигі
• манометр
Сипаттамалары
• тұрақты қысым, кірістірілген жылдамдықты басқару
• ықшамдылық
• қатты конструкция, тот баспайтын болат
• оңай орнату
• құрғақ жүрістен қорғау
Термоқорғаныс
CME қысымды арттыру сорғылары қозғалтқыштың сыртқы қорғанысын қажет етпейді.
MGE қозғалтқышы баяу шамадан тыс жүктемелерден және құлыптан термиялық қорғанысты қамтиды (IEC 34.11: TP
211).
| Сұйықтық: | |
| Жұмыс сұйықтығы: | Су |
| Сұйықтық температурасының диапазоны: | 0 .. 60 °C |
| Техник.: | |
| Айналу жиілігі: | 3480 айн/м |
| Номиналды беру: | 2 м3/сағ |
| Номиналды бас: | 26.2 м |
| Білік тығыздағышы: | AVBE |
| Мақұлдаулар мен таңбалаулар: | CE |
| Материалдар: | |
| Сорғы корпусы: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Жұмыс дөңгелегі: | Тот баспайтын болат |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | |
| AISI 304 | |
| Резеңке: | EPDM |
| Монтаждау: | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы: | 55 °C |
| Стандартты фланец: | БҰРАНДА ЖОҚ RP |
| Сорғы кірісі: | Rp 1 |
| Сорғы шығысы: | RP1 |
| Деректер электр жабдықтары: | |
| Токтың максималды шығыны: | 3,40-2,90 A |
| Номиналды қуаты - P2: | 0.55 кВТ |
| Өнеркәсіптік жиілік: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 200-240 V |
| Номиналды жылдамдық: | 360-4000 айн/м |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP55 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO |
| Желілік кабель: | 1.5 м |
| Су қоймасы: | |
| Резервуардың көлемі: | 2 л |
| Басқа: | |
| Таза салмақ: | 16.1 кг |
| Толық салмақ: | 24.6 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

