Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS 25-40 130

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96281376
Жіберу 17 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Grundfos UPS 32-40 – айналым сорғысы жылыту және ыстық сумен жабдықтау жүйелерінде тұрақты немесе аз өзгеретін ағынмен жұмыс істеуге арналған "дымқыл" ротормен.
Grundfos UPS 32-40 - іс жүзінде дыбыссыз жұмыс істейтін және электр энергиясын үнемді тұтынатын шағын көлемді циркуляциялық сорғы.
Роторы статордан және электр қозғалтқышынан оқшауланған сорғы білік тығыздағыштары жоқ бір жинақты құрайды. Ыстыққа төзімді композиттік материалдан жасалған жұмыс дөңгелегі қондырғыға коррозияға төзімділік береді. Электр қозғалтқышының орамдары блоктау тогына төзімді, сондықтан ол қосымша қорғанысты қажет етпейді.
Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін электр қозғалтқышын жүйеден сорғыны алып тастамай-ақ алып тастауға болады.
Grundfos UPS 32-40 айналым сорғысының артықшылықтары:
Сорғының терминал қорабындағы ыңғайлы қосқыштың көмегімен қозғалтқыш білігінің қажетті айналу жиілігін (3 бекітілген жылдамдық) орнатуға болады. Керамикалық мойынтіректер жүйесі керамиканың жоғары қаттылығы мен төмен сызықтық кеңею коэффициентіне байланысты сорғының беріктігі мен тыныштығын қамтамасыз етеді.
Автоматика деңгейіне байланысты циркуляциялық сорғы таймер арқылы үздіксіз жұмыс істей алады немесе жүйенің ағымдағы қажеттіліктеріне бейімделуі мүмкін.
Grundfos UPS 32-40 жылыту және ыстық су жүйелерінде, сондай-ақ еденді жылыту жүйелерінде суды айналдыру үшін қолданылады.
Сорғы құрамында қатты бөлшектер немесе талшықтар жоқ таза, тұтқыр емес және агрессивті емес сұйықтықтарды айдайды.
- Өндірушінің кепілдігі – 2 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Максималды қысым | 4 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 45 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

