Циркуляциялық сорғы GRUNDFOS UPS25-40 180

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:98367575
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Grundfos UPS 25-40 180 - бұл тұрақты немесе аз өзгеретін ағыны бар жылыту жүйелерінде жұмыс істеуге арналған 3 жылдамдықты айналым сорғысы. Кәдімгі ауыстырып-қосқыштың көмегімен желіні тұтынуға байланысты қажетті айналу жиілігін орнатуға болады.
Қолданылу саласы:Жылыту, ыстық сумен жабдықтау
UPS 25-40 180 моделінің шартты белгіленуі
Сорғының айрықша ерекшеліктері:Сорғының бұл моделі дымқыл роторлы электр қозғалтқышымен және қорғалған статормен жабдықталған, тығыздағыш тығыздағыштары жоқ, екі тығыздағыш сақинасы бар. Мойынтіректер айналу арқылы айдалатын сұйықтықпен майланады.
- Керамикалық білік және радиалды мойынтіректер.
- Графиттен жасалған осьтік мойынтірек.
- Ротордың гильзасы мен мойынтірек қысқышы тот баспайтын болаттан жасалған.
- Коррозияға төзімді жұмыс дөңгелегі.
- Шойыннан жасалған корпус.
- қосымша қорғанысты қажет етпейтін 1 фазалы электр қозғалтқышы.
UPS 25-40 сорғы қозғалтқышының орамасы блоктау тогына төзімді, сондықтан сізге қосымша қорғаныс қажет емес. Осы сериядағы сорғылардың беріктігі мен тыныштығына керамикалық сырғымалы мойынтіректер жүйесі арқылы қол жеткізіледі. Сорғының қуыс білігі бар - соның арқасында іске қосу кезінде сорғыдан ауа тез шығарылады.
Монтаждау ерекшеліктері:Бұрандалы қосылыстарды қатайту кезінде сенімді бекіту сорғы саптамаларында орналасқан кілтке дайын беттермен қамтамасыз етіледі. Терминалды қораптағы сымдарды бекіту серіппелі қысқыштардың көмегімен жүзеге асырылады. Монтаждау нұсқалары:

Шығарылған елі: Дания
Кепілдік: 24 ай
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Максималды қысым | 4 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 0.045 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | 220~240 жылы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

