GRUNDFOS MQ3-45 сорғы станциясы

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96515415
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
MQ3-45 A-O-A-BVBP
MQ - сорғыдан, қозғалтқыштан, қысымды мембраналық резервуардан, қысым мен ағын датчиктерінен, басқару блогынан және бақылау клапанынан тұратын бір қондырғы болып табылатын шағын көлемді сумен жабдықтау сорғы станциясы. Басқару блогы су тұтынылған кезде автоматты түрде іске қосылады, ал сорғы тоқтаған кезде оны өшіреді.
Монтаждау Шағын габариттерінің арқасында станция көп орын алмайды және пайдалану орнында оңай орнатылады. Сорғының айналасында монтаждау үшін бос орын қалдырудың қажеті жоқ.
Пайдаланудың қарапайымдылығы. Сорғыда пайдаланушыға ыңғайлы ҚОСУ/ӨШІРУ түймесі және жұмыс режимдерінің жарық индикаторы бар басқару блогы бар.
Өздігінен соратын сорғы. Сорғы өздігінен сорылады, сондықтан ол өз деңгейінен төмен суды айдай алады. Сорудың максималды биіктігі - 8 м артық емес.
Кіріктірілген қорғаныс. Құрғақ күйде жұмыс істегенде немесе қызып кеткенде, мысалы, түйіндердің кептелуі немесе шамадан тыс жүктеме нәтижесінде сорғы автоматты түрде тоқтайды, бұл орамдардың күйіп қалу қаупін жояды.
Автоматты квиттеу. Автоматты квиттеу функциясы бар. Егер құрғақ күйде жұмыс істесе немесе басқа дабыл берілсе, сорғы өшеді. Әрі қарай, сорғы 24 сағат бойы әр 30 минут сайын қосуға тырысады. Функция автоматты. квиттировтар. өшірілуі мүмкін.
Шудың төмен деңгейі. Сорғы гидравликасына және қозғалтқышты айдалатын сумен салқындатуына байланысты төмен шуылға ие, бұл оны үй ішінде де, сыртында да пайдалануға мүмкіндік береді.
Қысымды гидробак. Кіріктірілген қысымды гидробак қысқа мерзімді қосу-өшіру санын азайтады, осылайша бөлшектердің тозу дәрежесін төмендетеді.
Техникалық қызмет көрсету. Техникалық қызмет көрсету қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 13.3 кг |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 23 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 1000 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
- Қаптау тәсілі: Төзімді картон

