Сорғы GRUNDFOS СМБ-СП 5-47 ПМ 2

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:985077581
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Техникалық деректер | |
|---|---|
| Электр қозғалтқышының тақтайшасындағы деректер: | CE,C-TICK,CURUS,EAC |
| Үлгі: | H |
| Салқындату: | IC 411 |
| Монтаждау | |
|---|---|
| Қоршаған орта температурасының диапазоны: | -20 .. 50 °C |
| Электр қозғалтқышының фланецінің өлшемі: | FT85 |
| Электр жабдықтарының деректері | |
|---|---|
| Электр қозғалтқышының түрі: | 71A |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | IE5 |
| Номиналды қуаты - P2: | 0.12 кВТ |
| Қоректендіру желісінің жиілігі: | 50 Hz |
| Номиналды кернеу: | 1 x 200-240 V |
| Номиналды ток: | 1,75-1,50 A |
| Cos фи - қуаттың сипаттамасы: | 0,95 |
| Номиналды жылдамдық: | 360-4000 айн/м |
| Толық жүктеме кезіндегі номиналды айналу сәті: | 0,8 Нм |
| Инерция сәті: | 0.0003 кг м2 |
| Энергия тиімділігі: | 81,1% |
| Электр қозғалтқышының толық жүктеме кезіндегі тиімділігі: | 81.1 % |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP55 |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F |
| Электр қозғалтқышты қорғау: | Иә |
| Жылулық қорғаныс: | ELEC |
| Монтаждау. IEC 34-7 бойынша белгіленуі: | IM B14/V18 |
| Басқару жүйесі | |
|---|---|
| Басқару панелі: | HMI200 - Стандарт |
| Жалпы модуль: | Жоқ |
| Функционалдық модуль: | FM200 - Standard (Стандартты) |
| Басқа | |
|---|---|
| Таңбалау: | Grundfos Blueflux |
| Таза салмақ: | 9 келі |
| құрылымдық файлдың №: | 98489395 |
| Түсі/Түрі: | NCS 9000 жылтырату 40+-10 /гальваникалық жабын |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

