Ұңғымалық сорғы 3" GRUNDFOS SQ 5-25

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:96510212
Бағасын нақтылаңыз
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SQ 5-25
3" тұрғын үйлерді сумен жабдықтауға, су қоймаларынан, суару гидрожүйелерінен және шағын су құбырларынан суды соруға арналған көп сатылы ұңғымалы сорғы. Әрқайсысының өз мойынтіректері бар "қалқымалы" дөңгелектері бар сорғы вольфрам карбиді/керамика.
Сорғының сипаттамалары: жұмсақ іске қосу, қорғаныс
құрғақ жүріс, осьтік орын ауыстырудан, асқын кернеуден және кернеудің төмендеуінен реверстен қорғау, шамадан тыс жүктемеден және қызып кетуден қорғау.
Бір фазалы тұрақты магнитті электр қозғалтқышы қуаттың кең ауқымында оңтайлы тиімділікті қамтамасыз етеді. Электр қозғалтқышы алынбалы кабель қосқышымен бірге жеткізіледі.
| Сұйықтық: | ||
| Жұмыс сұйықтығы: | Су | |
| Сұйықтықтың максималды температурасы: | 35 °C | |
| Макс. t сұйықтар кезінде 0,15 м/сек: | 35 °C | |
| Айдалатын сұйықтықтың температурасы: | 20 °C | |
| Тығыздығы: | 998.2 кг/м3 | |
| Техникалық деректер: | ||
| Айналу жиілігі: | 10700 айн/м | |
| Номиналды шығыс: | 5 м3/сағ | |
| Номиналды бас: | 23 м | |
| Электр қозғалтқышының тақтайшасындағы деректер: | CE,UL,CUL | |
| Жұмыс сипаттамасына рұқсат: | ISO9906:2012 3B | |
| Материалдар: | ||
| Сорғы: | Polyamide / Тот баспайтын. болат | |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | ||
| AISI 304 |
| Жұмыс дөңгелегі: | Полиамид | |
| Электр қозғалтқышы: | Тот баспайтын болат | |
| DIN W.-Nr. 1.4301 | ||
| AISI 304 | ||
| Монтаждау: | ||
| Сорғы шығысы: | Rp 1 1/2 | |
| Ұңғыманың минималды диаметрі: | 76 мм | |
| Электр жабдықтарының деректері: | ||
| Электр қозғалтқышының түрі: | MS3 | |
| Тұтынылатын қуат - P1: | 1.02 кВТ | |
| Номиналды қуаты - P2: | 0.7 кВТ | |
| Қоректендіру желісінің жиілігі: | 50 Hz | |
| Номиналды кернеу: | 1 x 200-240 V | |
| Номиналды ток: | 5.2 A | |
| Қуат коэффициенті: | 1,00 | |
| Номиналды жылдамдық: | 10700 айн/м | |
| Іске қосу тәсілі: | тікелей іске қосу | |
| Қорғау сыныбы (МЭК 34-5): | IP68 | |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F | |
| Кабель ұзындығы: | 1.5 м | |
| Басқа: | ||
| Таза салмақ: | 4.8 кг | |
| Толық салмақ: | 5.5 кг | |
| Қаптама көлемі: | 0.009 м3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Сорғы түрі | Ұңғыма |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Максималды батыру тереңдігі | 70 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 72.3 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 1150 Вт |
| Өткізу қабілеті | 4.35 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 768 мм |
| Ұзындығы | 74 мм |
| Ені | 74 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP65 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

