Жылыту жүйелеріне арналған кеңейткіш мембраналық бак (ауыстырмалы мембрана) V=8 л, Wester, Ресей

- Бар
- Коды:0-14-0020
13 200 ₸
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
Жылыту жүйелеріндегі салқындатқыштың температуралық кеңеюін өтеуге арналған
-
Шығарылған елі:Ресей
-
Материал (негізгі):Болат
-
Жұмыс ортасы:Су, құрамында гликоль мөлшері 50%-дан аспайтын су%
-
Жеткізу жиынтығы:Мембраналық резервуар.
-
Дайындаушы:
-
Бұйымның атауы:Мембраналық кеңейту цистернасы WRV Wester
-
Мембрананың құрылымы мен материалы:Мембрана ауыстырылатын. Мембрана материалы EPDM.
-
Жұмыс ортасының температурасы, °С:-10-дан +100-ге дейін
-
Түсі:Қызыл
Бұйымның атауы Мембраналық кеңейту цистернасы WRV Wester
Шығарылған елі Ресей
Дайындаушы Импульс компаниялар тобы
Мақсаты Бактар жылыту жүйелеріндегі салқындатқыштың температуралық кеңеюін өтеуге арналған
Мембрананың құрылымы мен материалы Мембрана ауыстырылатын. Мембрана материалы EPDM.
Жұмыс ортасының температурасы, °С -10-дан +100-ге дейін
Материал (негізгі) Болат
Жұмыс ортасы Су, құрамында гликоль мөлшері 50%-дан аспайтын су%
Түсі Қызыл
Жылыту жүйесінің кеңейту цистернасы
Салқындатқышты қыздырған кезде оның көлемі айтарлықтай артады. Сондықтан жылыту құрылғыларының үздіксіз жұмысын қорғау және қамтамасыз ету үшін қолданылады жылыту жүйесінің кеңейту цистернасы. Кеңейту цистернасының құрылымы болат корпустан және тамаша гидрооқшаулағыш қасиеттерге ие арнайы серпімді EPDM мембранасынан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wester |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.55 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 5 бар |
| Корпус материалы | Болат |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| Кеңейту багының көлемі | 8 л |
| бактың орналасуы | Тік (аяғы жоқ) |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Түсі | Қызыл |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 311 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 3/4" |
- Бағасы: 13 200 ₸




