Ауыстырылатын мембранасы бар тұрмыстық ауыз сумен жабдықтау жүйелеріне арналған кеңейту мембраналық резервуары V=8 л Wester,Ресей

- Бар
- Коды:0-14-1020
12 600 ₸
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
МЕМБРАНАЛЫҚ КЕҢЕЙТУ ЦИСТЕРНАСЫ
СУМЕН ЖАБДЫҚТАУ ЖҮЙЕЛЕРІ ҮШІН
WESTER PREMIUM ҮЛГІЛЕРІ
WAV, WAO
ӨНДІРІС
1. МАҚСАТЫ
1.1. Сумен жабдықтауға арналған мембраналық кеңейту цистерналары мыналарға арналған
жұмыс қысымын ұстап тұру және жүйенің ги әсерінен бұзылуын болдырмау-
дравликалық соққы және сорғының қосу-өшіру санын азайту.
2. ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
2.1. Техникалық сипаттамалар, негізгі параметрлер мен өлшемдер келтірілген
1-кестеге.
Кесте 1
3. ОРНАЛАСТЫРУ ЖӘНЕ МОНТАЖДАУ
3.1. Резервуарды орнату орны оны қорғау үшін таңдалуы керек
соққылардан, өндірістік дірілден, атмосфералық жауын-шашынның әсерінен.
Кез келген соққы немесе механикалық әсер германың бұзылуына әкелуі мүмкін-
және кеңейту цистернасының істен шығуы салдарынан.
3.2 Резервуарды орнатпас бұрын ДДҰ-дағы қысымды манометрмен тексеру қажет-
есептік деректерге сәйкес келуі тиіс бітеу қуыс. Қысым-
ауаның қысымы резервуардың ауа емізігі арқылы ауаны айдау арқылы өзгереді.
3.3 Жылыту жүйесін максималдан жоғары қысыммен сынау кезінде-
резервуардың жұмыс қысымы, резервуарды ажыратып, резервуарды өшіру керек-
жеткізуші құбыр.
4. РЕЗЕРВУАРДЫ ТАҢДАУ
4.1. Резервуардың ішіндегі көлем мен қысым көрсетілген есептеуге сәйкес таңдалады
өндіруші техникалық құжаттамада.
5. ТЕХНИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ
5.1 Мембраналық резервуарды пайдалану кезінде айына кемінде 1 рет қажет
ауа қуысындағы қысымды тексеру.
5.2 Мерзімді түрде, жылына бір рет, АҚҚ-ға профилактикалық тексеру жүргізіңіз-
кеңейткіш бактардың.
6. Кеңейту цистернасын орнату опциялары
Wester PREMIUM жылытуға арналған кеңейту цистернасы
Маркасы Зауыт нөмірі Көлемі, литр
Кепілдік міндеттемелер.
1. Дайындаушы кеңейту бактарының мұ сәйкестігіне кепілдік береді-
дели WAV, WAO қауіпсіздік талаптарына сәйкес болған жағдайда
тасымалдау, сақтау, монтаждау және пайдалану ережелерінің тұтынушысымен-
тақырып. Кепілдік мерзімі - сатылған күннен бастап 3 жыл.
2. Кепілдік кінәсінен туындаған барлық ақауларға қолданылады
дайындаушы зауыттың.
3. Кепілдіктің кінәсінен туындаған ақауларға кепілдік қолданылмайды-
тұтынушының орнату және пайдалану ережелерін бұзуы нәтижесінде, сондай-ақ
сондай-ақ механикалық зақымданулар болған жағдайда.
мм
Диаметрі
жұмысшының
штуцер
Тігінен орындау
WАV-8 8 12 1,5 200 333 3/4”
WАV-12 12 12 1,5 280 323 3/4”
WАV-18 18 12 1,5 280 423 3/4”
WАV-24 24 12 1,5 280 523 3/4”
WАV-35 35 12 1,5 365 473 3/4”
WАV-50 50 12 1,5 365 683 3/4”
WАV-80 80 12 1,5 410 795 3/4”
WАV-100 100 12 1,5 495 809 3/4”
WАV-150 150 12 1,5 495 1079 3/4”
Көлденең орындау
WAO-24 24 12 1,5 280 297 523 1”
WAO-50 50 12 1,5 365 382 595 1”
WAO-80 80 12 1,5 410 427 728 1”
WAO-100 100 12 1,5 495 512 733 1”
WAO-150 150 12 1,5 495 517 980 1”
Өндіруші сәйкес техникалық өзгерістерге құқығын өзіне қалдырады-
ТУ-мен ветсвии.
2.2 Кеңейту цистерналары жұмыс температурасына +100 °C дейін есептелген, үшін-
резервуардағы судың қатып қалуына жол берілмейді.
2.3 Барлық модельдердің келесі конструктивтік ерекшеліктері бар:
а) бактар берік, жоғары сапалы болаттан жасалған және конструкциясы бойынша
көп жылдық пайдалануға есептелген.
б) бактардың сыртқы жағы эпоксиполиэфирлі жабынға ие
в) мембрана арнайы EPDM резеңкеден жасалған
г) WAV 50-150 модельдері тіреулерде жасалған, WAV 100-150 модельдері,
WAO 100-150-де бекітуге арналған қосымша nar/vn 3/4"x1/2" фитингтері бар-
қосымша құрылғылардың атауы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wester |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.62 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 10 бар |
| Корпус материалы | Болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Көк |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Диаметрі | 200 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 3/4" |
| Негізгі | |
| Бактың конструктивтік орындалуы | Цилиндр |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Кеңейту багының көлемі | 8 л |
| Резервуардың орналасуы | Тік (аяқсыз) |
| Ауыстырылатын мембранамен | Иә |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
- Бағасы: 12 600 ₸




