Циркуляциялық сорғы WITA U 25/40 (U 35-25)

Распродажа
- Бар
- Коды:015001
30 800 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл сорғы 120 шаршы метрге дейінгі үйді жылытуға арналған. Жиынтыққа жалғағыш фитингтер кірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HEL-WITA |
| Өндіруші ел | Польша |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 100 град. |
| Максималды қысым | 4 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 63 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
- Бағасы: 30 800 ₸
- Қаптау тәсілі: паспорты және пайдалану жөніндегі нұсқаулығы бар картон қорап

