Оттегі тосқауылы бар еденді жылытуға арналған көлденең байланыстырылған полиэтиленнен жасалған 20х2 құбыр, GeneralFittings (Италия)

- Қолжетімді емес
800 ₸/м
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- 200 және 100 метрлік шығанақтарда жеткізіледі.
- Едендерді жылытуға арналған кез келген коллекторларға жарамды, пайдалану кезінде барынша икемді, берік, берік.
GeneralFittings компаниясы сантехникаға, газ құбырларына, суару жүйелеріне (суару жүйелеріне), дренаждық жүйелерге және жылыту жүйелеріне арналған тығыздығы жоғары және төмен тығыздықтағы полиэтилен құбырларын шығарады. Бүгінгі таңда GeneralFittings өзінің көп жылдық тәжірибесінің арқасында жылу және сумен жабдықтау жүйелеріне арналған жабдықтарды өндіруде көшбасшы болып табылады. GeneralFittings сапа кепілдігін қамтамасыз етеді, өнімдер барлық кезеңдерде сертификаттаудан өтеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | General Fittings |
| Өндіруші ел | Италия |
| Арматураланған құбыр | Полиэтиленмен |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Оттегі тосқауылы | Жоқ |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Құбыр материалының түрі | Тігілген полиэтилен |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қызыл |
- Бағасы: 800 ₸/м
- Қаптау тәсілі: Бухталарда, картон қорапта

