Жылытуға арналған сорғы XPS25-8 180 жиынтықта фитингтермен және ашасы бар элетрикалық баумен, пр-во SHIMGE (ҚЫТАЙ)

- Бар
- Коды:XPS25-8-180
37 300 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Ылғал роторлы айналым сорғысы XPS25/8-180 және бұрандалы қосылыммен. Қуатты реттеу үшін айналу жиілігінің алдын ала орнатылған үш сатысы бар.
Ыстық сумен жылыту жүйелерінде, су жылытылатын еден жүйелерінде қолданылады. Сондай-ақ өнеркәсіптік айналым қондырғыларында, суық сумен жабдықтау жүйесінде және ауаны баптау жүйесінде қолданылады. . Ылғалды ротордың арқасында қозғалтқыш қызып кетуден қорғалған.
- Сағат 3-6-9-12 позициясында білік терминалының қорабының көлденең орналасуымен монтаждау үшін қолдану
- Жүктемені бейімдеу үшін айналу жиілігінің алдын ала таңдалатын үш сатысы
- Сорғылар корпусындағы кілтке дейін практикалық толқындардың арқасында оңай және сенімді орнату.
- Ашасы бар жалғанған баудың арқасында жеңілдетілген электр қондырғысы;
- Блоктау токтарына төзімді қозғалтқыш.
- Тығыздағыштары бар фитингтер жиынтықта жеткізіледі
- Кепілдік 2 жыл!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 5 кг |
| Сорғы түрі | Жылыту жүйесі үшін |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Максималды қысым | 8 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 200 Вт |
| Өткізу қабілеті | 7 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
- Бағасы: 37 300 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап


