Қысымды арттыруға арналған өздігінен соратын құйынды сорғы 1WZB-65A, SHIMGE ҚҚ (ҚЫТАЙ)

- Бар
- Коды:1WZB-65A
37 400 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Құйынды өздігінен соратын қысымды арттыру сорғысы 1WZB-65A, пр-ва Шимге (Қытай) қатты бөлшектерсіз, сондай-ақ басқа сұйықтықтарсыз таза суды айдауға арналған.
Сипаттамалары:
- автоматты сору
- 8 метрге дейін өздігінен сору
- кіріктірілген бақылау клапаны
- тот баспайтын болаттан жасалған бтсулкалар
- екі полюсті асинхронды қозғалтқыш, орамасы - мыс, кіріктірілген қызып кетуден қорғау, ауаны салқындату,
- оқшаулау сыныбы - B
- қорғау класы IP44
*Жиынтықта жеткізіледі: шлангқа арналған фитингтер 2 дана және төменгі клапан!
КЕПІЛДІК 2 ЖЫЛ!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 11 кг |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 60 град. |
| Максималды қысым | 50 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 750 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3.9 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: 37 400 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап

