Қысымды арттыруға арналған автоматты өздігінен соратын сорғы станциясы PW550F пр-во SHIMGE (ҚЫТАЙ)

- Бар
- Коды:PW550F
71 500 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Автоматты өздігінен соратын қысымды арттыратын сорғы станциясы PКіріктірілген құрғақ жүріс қорғанысы бар W550Z, пр-ва Шимге (Қытай) температурасы 90*С-қа дейінгі қатты бөлшектерсіз таза суды айдауға арналған!
Сипаттамалары:
- қосуға автоматты түрде қосылу
- кіріктірілген құрғақ жүріс қорғанысы
- 8 метрге дейін өздігінен сору
- кіріктірілген бақылау клапаны
- тот баспайтын болаттан жасалған төлкелер
- екі полюсті асинхронды қозғалтқыш, орамасы - мыс, кіріктірілген қызып кетуден қорғау, ауаны салқындату,
- оқшаулау сыныбы - B
- қорғау класы IP44
КЕПІЛДІК 2 ЖЫЛ!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 9.3 кг |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Максималды қысым | 42 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қуат тұтыну | 370 Вт |
| Өткізу қабілеті | 2.7 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| гидробактың көлемі | 1 л |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
- Бағасы: 71 500 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап

