Лас суларды ағызуға арналған дренажды суасты сорғы QT37 пр-во SHIMGE (ҚЫТАЙ)

- Бар
- Коды:QT37
47 000 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Орталықтан тепкіш суасты сорғы QT Pr-va SHIMGE (ҚЫТАЙ) ұңғымалардан суды соруға, ағынды суларды ағызуға, суаруға, құрамында 7 мм-ге дейінгі бөлшектері бар сумен суаруға арналған.
Сипаттамалары:
- май толтырылған қозғалтқышы бар өнімділігі жоғары дренажды сорғы;
- корпус пен жұмыс дөңгелегінің материалы - шойын;
- шығару құбырының диаметрі - R=2";
- сүңгудің максималды тереңдігі - 5 метр;
- айдалатын сұйықтықтың максималды температурасы 40*С;
КЕПІЛДІК 2 ЖЫЛ!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shimge |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 13 кг |
| Сорғы түрі | Дренаж |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Айдалатын бөлшектердің диаметрі | 7 мм |
| Судың сапасы | Лас |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Максималды батыру тереңдігі | 5 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Максималды қысым | 12 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 370 Вт |
| Өткізу қабілеті | 16.5 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: 47 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеке картон қорап

