Ду=20 мм суды тазалауға арналған сүзгі корпусы

Распродажа
- Бар
- Коды:8.1.2
2 400 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдалануға арналған корпустар,
бейтарап рН-факторы бар су және ауыз су үшін
Техникалық сипаттамалар:
• Максималды жұмыс қысымы: 8 бар
• Мин/макс жұмыс температурасы: 0°С /+30°С
• Полипропиленнен жасалған қақпақ және қысқыш гайка, жезден жасалған жіп
• Корпус мөлдір/күңгірт, негізгі материал САН
• Сұраныс бойынша керек-жарақтар: қабырғаға бекіту, кілт
Өндіруші: AMG Water Filters (Италия)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AMG |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану | Суық су үшін |
| Тазалау қадамдарының саны | 1 |
| Негізгі | |
| Салмақ | 1 |
| Кепілдік мерзімі | 24 айдың |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпустың биіктігі | 195 мм |
| Корпустың диаметрі | 125 мм |
| Қосылу диаметрі | 15 мм |
- Бағасы: 2 400 ₸
- Қаптау тәсілі: Пайдалану жөніндегі нұсқаулығы бар түрлі-түсті картон қаптамасы

