11Б18бк манометрлерге арналған үш жақты тығын шүмегі

- Бар
- Коды:11Б18бк
2 200 ₸
+7 (701) 763-35-95
Алматы
- +7 (701) 960-28-29Алматы
- +7 (701) 960-28-32Астана
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МАНОМЕТРЛЕРГЕ АРНАЛҒАН ҮШ ЖАҚТЫ КРАНДАР
Жұмыс манометрлерін жұмыс ортасы бар магистральға қосуға және бақылау манометрлерінің көмегімен жұмыс манометрлерінің көрсеткіштерін тексеруге арналған.
Суға, буға, майға және т.б. орталарға арналған.
Кран ысырмасының (тұтқасының) жағдайы:
-
Кран жабық (қысымды босату, манометрді нөлге тексеру);
-
Кран жұмыс және бақылау манометрлеріне ашық;
-
Кран жұмыс манометріне ашық (жұмыс жағдайы);
-
Импульстік желілерді үрлеу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Завод теплотехнических приборов |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Тығыздау класы | А |
| Максималды жұмыс температурасы | 150 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Корпус материалы | Жез |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Қамту | Жез |
| Жұмыс ортасы | су |
| Орнату әдісі | Көлденең/тік |
| Қосылу түрі | Ілінісу |
| Шартты өту | 15 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Номиналды қысым | 16 бар |
| Кіре берісте қосылу | G 1/2" |
| Шығуда қосылу | М20х1,5 |
| Құрылыстың ұзындығы | 56 мм |
| Жұмыс ортасының температурасы | -50 +150*С |
- Бағасы: 2 200 ₸
- Қаптау тәсілі: Картон қорапта

